2.el PS3 Fat kasa alacağım sorun çıkarır mı?

Nasıl çıkıyor o sorun satan arkadaşımda yok öyle bir sorun. 4 yıldır kullanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fat kasalar'da yellow light of the dead hatası var. Çabuk bozulurlar. Alabilirsen slim al.
Nasıl oluyor o hata? Bana bir sorun çıkartmadı. 19 saat aralıksız GTA Online oynamama rağmen turp gibi çalışıyordu. Satıcı yakın akraban ise ve akrabana güveniyorsan alabilirsin.

Ben 5 yıldır kullanıyorum fat kasa ilk cıkan kasa benim konsol 2009'da almıstım sarı ısık hatası gecen günlerde verdi. Yani ne zaman vericegini bilmiyorsun alacaksan fat al derim oda zaten artık piyasada kalmadı slimlerin hatası daha cok olabiliyor.

Tamamen şans, kaya gibi fat kasalar da var en ufak bir zorlanmada hata verenler de var. Aynı şey slim ve süper slimler için de geçerli. Bende slim var mesela, günde 12 saatten fazla açık kalıyor. İşten gelince ben takılıyorum, eşim arada oynuyor, bütün gün açık yani neredeyse. 2 senedir kullanıyorum şimdiye kadar tek bir takılma yada hata vermedi. Fat kasa kullanan arkadaşlarımda var, kimisi sarı ışık ala ala makineyi duvara vurdu, kimisi de benim gibi hatasız kullanıyor.

Çok teşekkürler arkadaşlar fat alcaktım zaten sizinde görüşlerinizi alayım dedim. Bu arada Napster kardeşim aynen bu alacagım da sorunsuz, kırık felanda degil.

Ben fat aldım geçen hata filan hikaye hep uydurma şeyler. Ha çölde seni ayı buldu, ha ps3 hata verdi aynı şans.
Ben fat + 2 kol + 5 oyunu 300 TL'ye kankamdan aldım. Çok güvendiğim için onunda paraya ihtiyacı yoktu aldım makine dehşet. Ha neden ucuz çünkü aldığı klavyenin fiyatı 300 TL :D Adam'ın para umrunda değildi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı