2.el PS4 alınır mı?

917382

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Londra'da 2.el PS4 almaya niyetlendim. Facebook marketplace'den kaldığım yere çok yakın bir yerden birisiyle konuştum. Pakistanlıymış kendisi ve o da dil okuluna gelmiş benim gibi. İlanı aşağı bırakacağım, sadece konsol ve kontrolcü için 80 pound monitörle beraber almak istersem 140 pounda anlaştık. Bana yeni video çekip attı cihazın çalışırken ki ve alırken de deneyebileceğimi söyledi. Şimdi gelip alabilirim dedim, akşam yemeğine dışarı çıkacağını acelesi olduğunu ve yarın müsait olduğunu söyledi. Şimdi ben de pek güvenemedim hemen almak istediğimde yan çizince. Yarına kadar bir şey yapabilir mi cihaza diye düşündüm. Sizin görüşlerinizi almak istedim. Linki ve bana çekip attığı videoyu aşağı bırakıyorum, cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim.(videoyu YouTube'a ben yükledim buraya yükleyemediğim için.)
İlan linki: Log in to Facebook
Video linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hepsi toplam 5000 TL bana çok ucuz geldi.Hemen almak istediğinde yemeği bahane etmesi de öyle.Bütçen ne kadar?

Cihaz PS4 Slim ve özel bir sürüm gördüğüm kadarıyla, onun özel bir kolu olması gerekmiyor mu? Kolu iyice kontrol et, V2 olduğuna emin ol(touchbar kısmının üstünden LED çizgi geçer). Bu dönemlerde sahte kolları anlamak iyice zorlaştı. Eğer çok kalitesizse titreşim motoru olmadığından hafifliğiyle dikkat çeker. Diğer türlü çok zor dediğim gibi. Kutusu varsa depolama alanı aynı mı kontrol et. Kutuda 1 TB yazabilir, konsol 500 GB çıkabilir. Onun dışında videoda bir sorun göremiyorum. Biraz yavaş çalışıyor, o da bakıma ihtiyacı olduğundan olabilir. Birkaç ağır oyunda deneme yapabilirsin. Önerim The Last of Us 2 gibi konsolu yoracak oyunlar. PES, FIFA gibi oyunlar genelde hepsinde akıcı bir şekilde çalışıyor zaten.

Xbox modellerinden herhangi birini sıfır olarak alabiliyor musun?

Hayır, alamıyorum. Tercihen de Xbox sevmiyorum.

Cihaz PS4 Slim ve özel bir sürüm gördüğüm kadarıyla, onun özel bir kolu olması gerekmiyor mu? Kolu iyice kontrol et, V2 olduğuna emin ol(touchbar kısmının üstünden LED çizgi geçer). Bu dönemlerde sahte kolları anlamak iyice zorlaştı. Eğer çok kalitesizse titreşim motoru olmadığından hafifliğiyle dikkat çeker. Diğer türlü çok zor dediğim gibi. Kutusu varsa depolama alanı aynı mı kontrol et. Kutuda 1 TB yazabilir, konsol 500 GB çıkabilir. Onun dışında videoda bir sorun göremiyorum. Biraz yavaş çalışıyor, o da bakıma ihtiyacı olduğundan olabilir. Birkaç ağır oyunda deneme yapabilirsin. Önerim The Last of Us 2 gibi konsolu yoracak oyunlar. PES, FIFA gibi oyunlar genelde hepsinde akıcı bir şekilde çalışıyor zaten.

Kol konusunda bilgim yok özel olmayabilir belki. Yavaş biraz benim de dikkatimi çekti. Onun dışında dediklerinizi uygulayacağım teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı