2. el PS4 alınır mı?

Arkadaşlar neredeyse 2013'ten beri bir bilgisayar kullanıcısıyım ve uzun süredir 144hz monitör kullanıyorum. Şimdi 30 FPS falan diyorsunuz bu benim gözü çok yorar mı ? Arada çok fark var çünkü.
Konsol 30 fps'i akıcı hissettiriyor ve televizyondan oynarsanız çok sıkıntı yaşamazsınız ama monitörde bilmiyorum.

Sabit 30 fps asla rahatsız etmiyor ancak düşüşler rahatsız ediyor.

Yeni nesil bir oyunu zorla eski nesillere çıkartmaya çalıştıkları için normal.
Origins te kullanılan oyun motoru ile aynı? Next-gen değil ara oyun zaten.
Arkadaşlar neredeyse 2013'ten beri bir bilgisayar kullanıcısıyım ve uzun süredir 144hz monitör kullanıyorum. Şimdi 30 FPS falan diyorsunuz bu benim gözü çok yorar mı ? Arada çok fark var çünkü.
Hantallığını elbet hissediyorsun ama konsoldaki 30 fps ile Pc deki genelde aynı olmuyor.

Konsol 30 fps'i akıcı hissettiriyor ve televizyondan oynarsanız çok sıkıntı yaşamazsınız ama monitörde bilmiyorum.

Sabit 30 fps asla rahatsız etmiyor ancak düşüşler rahatsız ediyor.
VA panel olmadıkça monitörde de çok iyi hocam. Şuan TN paneldeyim TV'den biraz daha akıcı bile diyebilirim.

Oyun motorları tamamen aynı kalmaz güncellenir hocam Origins'de kullanılanla bire bir aynı değildir.
PS4 ü kötülemiyorum sadece bazı oyunlarda örnek vererek 30 fps altına düştüğünü belirttim.

Konu Ubisoft olunca motor kısmında şüphelerim var bu gözler uçan atlı düşman askerlerinin tek attığını da gördü.

Konsol demek optimizasyon demek. İlgi alaka demek bu Ubisoft'da yok.

Hikayesini beğenmesem de TLOU 2 gerek oynanışı gerek grafikleri olsun PS4 te bile mükemmel çalışıyordu.

Merhaba arkadaşlar, 3-4K'ya 2. el PS4'ler var. Evde kullanmadığımız güzel bir televizyon da var. Dedim ki acaba televizyonu bir köşeye koyupta PlayStation alıp sıkılınca böyle pes, FIFA, God of War vs mi oynasam. Ama sırf bunun için 3-4K verilir mi onu düşündüm. Sizce ne yapmalıyım? Game Pass'te çok pahalandı. Başka konsol önerirseniz bakarım. Steam Deck vs düşündüm ama çok pahalı. Sizce 2. el PS4 alınır mı?

Hocam bende bu aralar bakıyorum genelde Slim modeller görüyorum. Alınır bu devirde halen PS3 oynayıp kasma donma yaşamıyorsam 4 de olacağını zannetmiyorum.

Geri
Yukarı