2. el PS5 aldıktan sonra ne yapılmalı?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Yarın gidip 1 ay kullanılmış içinde 2 oyun olan (FIFA 23 ve CoD) bir PS5 alacağım. Aldıktan sonra ne yapmalıyım? O oyunlar CD'li. Hangi ayarlar yapılmalı veya neler indirilmeli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey yapmanıza gerek yok bence zaten eğer adam dürüst ise cihazda sorun yoktur zaten, oyun olarak ne indirmeliyim anlamında soruyorsanız o oyunlar işinizi görür ama bence maddi durumunuz iyi ise fifa 23 satın fifa 24 alın, yeniler her zaman iyidir.

Bir şey yapmanıza gerek yok bence zaten eğer adam dürüst ise cihazda sorun yoktur zaten, oyun olarak ne indirmeliyim anlamında soruyorsanız o oyunlar işinizi görür ama bence maddi durumunuz iyi ise fifa 23 satın fifa 24 alın, yeniler her zaman iyidir.
Hocam eğer bir yakınımın PS kardeşliği yoksa onunla yapmayı planlıyorum sormadım. Fifa 23ü satmayı düşünmüyorum ya. Zaten fifada kariyer oynayacağım bide spiderman alırım. Peki bir şey soracağım. Bu CD'lerin satıldığı bir site var mı? Sarı sitede gördüm ama ucuz değildi oyun 500 ise oda 500dü bence biraz indirim olmalı o oyun sende var sonuçta.

Hocam bence 2.el almayın teknosa gibi yerlerden yüz yüze alın, maddi durumunuz iyi değilse sağlam girer ama, 2.el alacaksanız letgo ya da sahibinden sitelerine bakın en iyileri onlar bence
Peki benim alacağım kişi tanıdık sorun yok fakat onun hesabı vardır. Ben onun hesabını silip kendi hesabımı açacağım orada gmail, tel no isteyecek mi? Veya bunlar nasıl değiştirilir? Ve CD almak çok önemli mi? PS Store'den kendi hesabıma alamaz mıyım? Alınır tabii fakat gmail çakışması olmaz mı? Tabii gmail giriyorsak, hiç bilmiyorum.

Hayır tem tersi aslında dijital almak daha mantıklı, ben oyunları dijital yerine cd aldığım için öyle dedim (malım)

Orayı bilmiyorum yanlış bilgilendirme yapmayım.
Tamam bende dijitalden alırım. Peki bu konu çok tartışılıyor bilmiyorum fakat dik mi tutmalıyım yatay mı? Bozulma ihtimali varmış dik tutmakta fakat yan tutarsamda böcek girebilirmiş. Zaten çanta alacağım alana kadar güzel bir poşette saklarım diye düşünüyorum sadece kablonun geçeceği kadar açıklık olacak fakat nasıl durmalı bilemedim konuların bazısı dik bazısı yatay diyor.

Geri
Yukarı