PS3 fat aldıktan sonra ne yapılmalı?

Adam_88

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar yakın zamanda bir PS kafe gibi küçük PS dükkanlarına gidip bir PS3 alacağım. Eğer bu fat kasa olursa ben hangi ayarları yapmalıyım şu soğutmanın CPU'yu soğutamayıp işlemci lehimlerinin erimesi olayı olmasın diye. Burada baktığıma göre cechk04 en sorunsuz model. Bazıları ise CPU Max sıcaklıkğını 65 C'ye ayarlayıp sorunsuz kullanmış.

Neden PS3 alıyorsunuz ki eski bir konsol.

Lütfen fat kasa gibi emektar bir cihaz almayın hatta ps3 fiyatını hak eden bir konsol bile değil bana sorarsanız yılların tozlanmış cihazı.
Ama illa alacaksanız da daha yeni modeller olan Slim ve Super Slim kasaları tercih etmelisiniz.

Lütfen fat kasa gibi emektar bir cihaz almayın hatta PS3 fiyatını hak eden bir konsol bile değil bana sorarsanız yılların tozlanmış cihazı.
Ama illa alacaksanız da daha yeni modeller olan Slim ve super Slim kasaları tercih etmelisiniz.

Slim ve super Slim'ler aşırı pahalı. Bütçeme en uygun gelen fat kasa.

Fat kasa tercih etmeyin. Slim veya super Slim modeli alın başını.

Hocam fat kasanın tek sorunu soğutma. Ve ben bu sorunu nasıl aşabilirim aldıktan sonra onu soruyorum.

Slim ve super Slim'ler aşırı pahalı. Bütçeme en uygun gelen fat kasa.

Hocam fat kasanın tek sorunu soğutma. Ve ben bu sorunu nasıl aşabilirim aldıktan sonra onu soruyorum.

Sorunu aşamazsınız en fazla işlemcisine termal macun sürersiniz o da bir yere kadar.

Arkadaşlar hepinize teşekkürler. Böyle bir rehber buldum gayet de iyi anlatıyor PS3 fat kasada nasıl soğutma problemini önlersiniz diye.

Yanlış hatırlamıyorsam CECHK04 - CECHJ04 en sağlam modellerdi. Bu cihazlar 2008 çıkışlı olduğundan 15-16 yıllık bir cihaz aldığınızı unutmayın. Sizin yerinizde olsam biraz daha ekleyip Süper Slim kasa alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı