2. el RAM alınırken nelere dikkat edilmeli?

Süleyman .

Kilopat
Daha fazla  
2. el Ram alınır mı sizce? Anakartım DDR2 olduğundan sıfır 2 GB RAM'ler çok pahalı bu yüzden 2. el almayı planlıyorum. Nelere dikkat etmeliyim?
Not: DDR2 2 GB RAM 2. el fiyatları ne civarda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tanıdık ve güvenilir kişi olduktan sonra 2.el Ram alınır.

Dikkat etmeniz gereken: Kişi veya kişilerin Ramlara OC yapıp yapamadığı! Malum OC yapılmış ürünler zorlanmış ürün demektir.

İnternetten almayacağım büyük ihtimalle elden bir yer bulmaya çalışıyorum 30TL çok uygun sıfırı şu an vatanda 100tl gibi bir fiyat mecbur 2. el alıcam :)

Gittigidiyor' dan alırsanız ürün arızalı olursa bile iade edebilirsiniz.
2. el ürünlerde iade seçeneği yoktur. Bu satıcının anlayışına kalır.

//
Cayma hakkı kapsamında, 14 gün içinde iade edilemeyen ürünler aşağıdaki gibidir:

• İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.

• Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.

• Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)

• Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.

• Çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler.

• Online teslimat ile gönderimi sağlanan servis ve hizmet ürünleri, online oyunlar.

Geri
Yukarı