2.el RT 6700 XT alınır mı?

Bütçe
6500

YAŞIYOR

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
r5 5600 | rx 6700xt | 8x2 gb vegeance LPX | b450m dragon | 700w | 2k LG UltraGear 27GR75Q-B | Gamepower Warlock | Asus TUF GAMING M3 Aura SYNC| Gamepower Ranger
yan: i7 2600 | rx6400 | 4x2 gb hyperx | h61m ds2 | Samsung SyncMaster B2430 | HP ku-0316 | piranha 7635 |
Meslek
Öğrenci
Ben ikinci el RX 6700 XT almayı düşünüyorum. Öncelikle alınırsa hangi modeli almalıyım.

Screenshot_2.png

Bu ürünün garantisi yok. Kutusu var coil whine sesi var diyor kendisi bu modellerde kroniktir diyor ve son olarak ürün yurt dışıymış.
İkinci model ise;

Screenshot_3.png

Bu ürünün garantisi 20 ay daha varmış. Kutusu var ve dükkanları varmış perpa da o yere de çok yakınım.

Sizce hangisi daha mantıklı? Benim genel sorum olarak bu kartlarda mining yapılır mı?
Eğer 0 ekran kartı al derseniz fiyatım Max 6500 TL.

Ben ikinci el RX 6700 XT almayı düşünüyorum. Öncelikle alınırsa hangi modeli almalıyım.

Eki Görüntüle 1855749

Bu ürünün garantisi yok. Kutusu var coil whine sesi var diyor kendisi bu modellerde kroniktir diyor ve son olarak ürün yurt dışıymış.
İkinci model ise;

Eki Görüntüle 1855753

Bu ürünün garantisi 20 ay daha varmış. Kutusu var ve dükkanları varmış perpa da o yere de çok yakınım.

Sizce hangisi daha mantıklı? Benim genel sorum olarak bu kartlarda mining yapılır mı?

XFX alın.

Eki Görüntüle 1855749

İkinci model ise;

Eki Görüntüle 1855753

ROG olanı 5750 5500 civarına pazarlıkla almaya çalışın. Testlerde de bir sorun olmazsa üst seviye bir modeli iyi bir fiyata almış olursunuz.

ROG olanı 5750 5500 civarına pazarlıkla almaya çalışın. Testlerde de bir sorun olmazsa üst seviye bir modeli iyi bir fiyata almış olursunuz.

Adam pazarlık olmadığını söylemiş

Alttaki (2.) kartı test edip almanızı öneririm. Bence mining yapılmamıştır çünkü 20 ay garantisi var. 4 ay önce zaten mining iyi para getirmeyi çoktan bıraktığı için birçok insan bırakmıştı. 24 ay önce alındığını farz edersek mining için kullanılmamış olması muhtemel. XFX 5600XT kullanmıştım 2 fanlı. Tertemiz karttı. Bu karttan da memnun kalacağınızı düşünüyorum. Üstteki kart hem coil whinedan hem de garantisiz yurtdışı olmasından ötürü daha riskli duruyor.
2. el ekran kartı almak gerçekten çok avantajlı olabiliyor (ben Asus 5700XT yi 3250 liraya aldım 6 ay önce ve gayet iş görür çalışıyor. Hiçbir sıkıntısı da olmadı). İyi kart bulursanız kesinlikle öneririm.

Garantisiz almayın hocam, coile whine ise bu seviye hemen hemen her kartta var ve sadece yüksek FPS değerlerinde ses duyulur.

Yeni konular

Geri
Yukarı