2. el RTX 2060'lı sistem ne kadar eder?

Bende öyle bir şeyler düşünmüştüm. Tabii ki ilana koymadan önce buradakı bilgili insanlara sormak istedim. :)

Sistemin zaten tek başına 13-13.5k civarı ediyor bilgin olsun. Monitörde dahil olduğu için 15-15.5k civarına geliyor. İyi geceler.

Hocam 2. El piyasasına göre değerlendirmeyi yanlış buluyorum. 2. El de ucuz ürünler hırpalanmış temiz olmayan ürünler oluyor hızlı satılsın diye. Ben 15'e sadece kasayı elden sattım R5 5600 RX 6600XT vardı diğer parçalarımda arkadaşınkinden düşük seviyeydi.
2. elde f/p'ye önem verildiği için sizin sistem normal bence. Ryzen 5600 pahalı ama 2. nesilin performansı da pek iyi olmadığı için fiyat olarak düşük 2. elde.

Ürünleri tek tek satmakla uğraşacak vaktim yok, ayrıca ürünlerin performansı orta derece yani tek tek satabilmem zor gibime geliyor yinede teşekkür ederim.
Performans orta derece nedir hocam? Yıllarca mining yapılan ürünlerde bile %2-3 fark anca oluyor. Satmadan bi macun yenilersin yeni gibi olur.

2. elde f/p'ye önem verildiği için sizin sistem normal bence. Ryzen 5600 pahalı ama 2. nesilin performansı da pek iyi olmadığı için fiyat olarak düşük 2. elde.

Performans orta derece nedir hocam? Yıllarca mining yapılan ürünlerde bile %2-3 fark anca oluyor. Satmadan bi macun yenilersin yeni gibi olur.
Macunu yenileyeceğim tabiki, ben bu sistemi 2.el ve temiz kullanılmış aldım, yaklaşık 4 yıldır ben kullanıyorum çoğunluğu oyun olmak üzere, oyun ve iş için kullanıyorum. sistem yaklaşık 5 yıllık yani değeri neyse ona vermek istiyorum. Satacağım kişi aldığı fiyata memnun kalsın.

userbencmark linki eklemek yasak diye biliyorum. Fotoğraflarını eklesemde sıkıntı olur mu ?

Sistemin zaten tek başına 13-13.5k civarı ediyor bilgin olsun. Monitörde dahil olduğu için 15-15.5k civarına geliyor. İyi geceler.
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. İyi geceler.

Geri
Yukarı