2. El RTX 3070 Ti alınmalı mı?

ozi6500

Centipat
Arkadaşlar 2.el RTX 3070 Ti almayı düşünüyorum kardeşime hediye olarak. Sarı sitede Param Güvende ile yollayacak satıcı sizce güvenilir mi bu tür 2. el ekran kartları? Link bırakmak yasak mı bilmiyorum ama ekran kartı bu" https://www.sahibinden.com/ilan/iki...rtx-3070-ti-rtx3070ti-3070ti-1081673568/detay "

Ürünün sıfırı 19 bin lira satıcı ise 8 bin liraya satıyor sizce bu normal mi 2. el alışveriş yapmış tecrübeli ya da fikir sahibi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Hocam sana tavsiyem sahibinden sitesinden uzak dur. 9-10 kez alışveriş yaptım ve neredeyse tamamına yakını param güvendi ile ve 2 tanesinde sorun yaşadım. Kartı aldım 2-3 gün kullandım kart elimde kaldı. İlla 2.el ekran kartı alacaksanız size donanımhaber forum ikinci el kısmını önerebilirim. Referanslı üyelerden alışveriş yaptığınız sürece hiçbir sorun yaşamazsınız. Bu bilgisayar upgrade olayına başladım başlayalı bu forumdan alır satarım en ufak bir problem yaşamışlığım yoktur. Ben sorun yaşadım diye siz yaşayacaksınız diye bir şey yok ama paranızı çöpe atmayın derim ben kişisel önerim ☺️ 👍

8 bin TL’ye ikinci el 6800 XT bulunuyorken alınmaz.

Ekran güzel 1080p kullanırsa ömrü uzun. Şehir içi teslimatlarda satın almaya çalışın. Hayatım boyunca hiç ikinci el alışveriş yapmadım. Dikkat edin.

Hocam sana tavsiyem sahibinden sitesinden uzak dur. 9-10 kez alışveriş yaptım ve neredeyse tamamına yakını param güvendi ile ve 2 tanesinde sorun yaşadım. Kartı aldım 2-3 gün kullandım kart elimde kaldı. İlla 2.el ekran kartı alacaksanız size donanımhaber forum ikinci el kısmını önerebilirim. Referanslı üyelerden alışveriş yaptığınız sürece hiçbir sorun yaşamazsınız. Bu bilgisayar upgrade olayına başladım başlayalı bu forumdan alır satarım en ufak bir problem yaşamışlığım yoktur. Ben sorun yaşadım diye siz yaşayacaksınız diye bir şey yok ama paranızı çöpe atmayın derim ben kişisel önerim ☺️ 👍
kanka gidip deneyip alabilirim araçla fazla uzak değil ama mining vs yapılıp yapılmadığını anlamak zor deneyimli birisin ne tür zararlarını görebilirim aldıktan sonra en kötü ihtimalle

Geri
Yukarı