2. el RTX4070 Ti nasıldır?

Bütçe
25000

celebi378

Zeptopat
Daha fazla  
Satıcıya gelip test edebilir miyiz falan diye sordum; ürün kusursuz çalışıyor test yapamayız oturup takıp çıkarmak istemiyorum daha önce sattığım ürünlere ve yorumlara bakabilirsiniz dedi. Param Güvende ile daha önceden bayağı bir satış yapmış ama güvenemedim. Daha önceden Param Güvende ile alışveriş yapmadım.https://shbd.io/s/SLS6Ry3y

Hocam benim bütçe 25000 tl şu nasılhttps://shbd.io/s/Rl6u4arS

Bir önerin varmı bu bütçede
600 Daha koy sıfırını al.

Attığın ilandaki kart gerçekten sıfır ise bence değerlendirilebilir. PNY 4070 Super'den bahsediyorum.

600 Daha koy sıfırını al.

Attığın ilandaki kart gerçekten sıfır ise bence değerlendirilebilir. PNY 4070 Super'den bahsediyorum.
4070 ti ile çok farkı yoktur değilmi.

4070 ti ile çok farkı yoktur değilmi.
Veya 2. El temiz 3090 da alabilirim

İyi fiyatmış alınır. Colorful iGame Ultra modelleri high-end oluyorlar. Çift fanlı kıytırık bir model olsa sıfır 4070 Super al derdim ama şu şekilde 4070 Ti daha iyi.

İyi fiyatmış alınır. Colorful iGame Ultra modelleri high-end oluyorlar. Çift fanlı kıytırık bir model olsa sıfır 4070 Super al derdim ama şu şekilde 4070 Ti daha iyi.
valla adama tam güvenemedim test edemem dedi ama satışı baya var,sahibinden param guvendeyle alınırmı bilemedim hiç önceden deneyimim olmadı

4070 Ti da alabilirsin. İyi fiyatta gerçekten şimdi bakınca gördüm. Satıcı güvenilir birine benziyor hesaba bakılacak olursa. Ne olur ne olmaz testleri yap yine de.
Adam cikar tak yapmaya useniyomus

@celebi378 parm güvende ile alabilirsin, kendin test etmen en temizi zaten.

4070 Ti da alabilirsin. İyi fiyatta gerçekten şimdi bakınca gördüm. Satıcı güvenilir birine benziyor hesaba bakılacak olursa. Ne olur ne olmaz testleri yap yine de.

İlandaki tek falso "Küçük kasalara sığan bir üründür 33,7 Cmdir uzunluğu vardır." kısmı. Arkadaş benim Colorful iGame Ultra 4070 bile konsol boyutlarında, şansa kasam 270R gibi dev bir model de rahat sığıyor.

4070 Ti olanı küçük kasalarda ön fanlarla 1 cm zor fark bırakır.

Yeni konular

Geri
Yukarı