2. el RX 570 alınır mı?

Bütçe
2200

Ahmet Efe 61

Femtopat
Selamünaleyküm arkadaşlar, 2. el RX570 alacağım 2200 TL'ye. ASUS STRIX ROG OC 4 GB GDDR5.

Arka kısmı bu şekilde bana mavi işaretlediğim yerler tuhaf geldi normal mi? Tamir görmüş mü sizce?

Ne diyorsunuz? Şimdiden teşekkür ederim. Alırken bilgisayarcıya da götüreceğim teste sokacağım.

Selamünaleyküm arkadaşlar, 2. el RX570 alacağım 2200 TL'ye. ASUS STRIX ROG OC 4 GB GDDR5.

Arka kısmı bu şekilde bana mavi işaretlediğim yerler tuhaf geldi normal mi? Tamir görmüş mü sizce?

Ne diyorsunuz? Şimdiden teşekkür ederim. Alırken bilgisayarcıya da götüreceğim teste sokacağım.

1900 TL'ye RX 580 Nitro+ aldım. Mining yapılmamıştı. Ben almazdım.

Fotoğrafı moderatör ekibi silmiş suanlik almaktan vazgeçtim çünkü güç kaynağım 300W mış ben daha yüksek biliyordum yetmez diye iptal ettim.

Tavsiye etmem ama ucuza 500W güç kaynakları falan var 300W satıp üstüne biraz koyup alınır bence ne kadar beklerseniz o kadar zarar dolar euro durmuyor mining olayı tekrardan başlarsa kripto paralar artarsa o fiyatlara bulmanız imkansız ne kadar hızlı alabiliyorsanız o kadar hızlı alın derim.

Tavsiye etmem ama ucuza 500W güç kaynakları falan var 300W satıp üstüne biraz koyup alınır bence ne kadar beklerseniz o kadar zarar dolar euro durmuyor mining olayı tekrardan başlarsa kripto paralar artarsa o fiyatlara bulmanız imkansız ne kadar hızlı alabiliyorsanız o kadar hızlı alın derim.
Aslında olabilir ama benim sitemim hazır kasa sadece sonradan ekran kartımı değiştirdim gt730u GT1030 a o kadar uğraşmak istemem zaten ben kullanmaktan çok ekran kartını değiştirip bilgisayarı satcaktim gt1030 la satılmaz gibi
Pazarlık yaptınız mı?
2600 den inmişti

Yeni konular

Geri
Yukarı