Çözüldü 2. el RX 570 sistem nasıldır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

White dragon

Hectopat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Son düzenleme:
Kasa kötü ayrıca fanları da çalışmıyormuş PSU rezalet ötesi alınmaz.

Yeni attığım sistemlere bakın lütfen o bir hataydı o link.
Bu fiyata daha iyisi alınır.

O zaman önerir misiniz?
İlanda mouse klavye dahil diyor. Gayet makul bir fiyat şu anki piyasaya göre. Ancak fanlar vs bozuk. Kazan gibidir onun içi şimdi. Fan işini halledip 300-400'TL'ye + 8 GB RAM alırsan rahat götürür seni dostum.

Bu şu Gaming bilgisayar ilanına değil değiştirdiklerime bakın lütfen.

Hocam ilinzdeki 2. el PClere bakarken bunu buldum

Sistemin - yönleri kasa ve PSU.

Sistemin + yönleri 1 TB HDD 240 GB SSD 16 GB RAM RX 570 vs kaliteli bileşenler var alınabilir fakat monitör e bütçe kalmıyor eğer bütçe arttırabilirseniz bunu alın hocam ayrıca satıcıyla konuşup pazarlık da yapabilirsiniz belki.

Hocam ilinzdeki 2. el pclere bakarken bunu buldum.

Sistemin - yönleri kasa ve PSU.

Sistemin + yönleri 1 TB HDD 240 GB SSD 16 GB RAM RX 570 vs kaliteli bileşenler var alınabilir fakat monitör e bütçe kalmıyor eğer bütçe arttırabilirseniz bunu alın hocam ayrıca satıcıyla konuşup pazarlık da yapabilirsiniz belki.

Monitör ve diğer şeyleri nasıl alacağım 😁 bende görmüştüm ama her halde 4000'e vermez belki 4500 ama sanmam.

Dostum, öncelikle tanıdığın bildiğin biri dışında 2.el sistem almak kumar oynamaktan farksızdır, bence uzak dur. Bunun dışında ikisi de parasını haketmeyen sistemler, çok eski nesil kartlar ve işlemcilere sahip. Parana yazık. 4 bin az bi miktar değil, ekran kartı olmadan o paraya son nesil bir kasa toplayıp daha sonra ekran kartı için bekleyebilirsin.

Geri
Yukarı