2. el RX 580 8 GB vs GTX 1650S

5600XT ve GTX 1660 Super güzel öneri diğerlerini bilemedim.
@Mertyila RX 5600XT aralarından en iyi kart bu arada. 5000 serisinde biraz yine yazılım konusunda sıkıntılı diyorlar ancak son zamanlarda en minimuma indirmişler diye duydum. Artık AMD'de yazılım sıkıntısı yaşayan kişi bayağı azaldı. @NorinRadd yakın zamanda 5600XT almıştı.

Hocam sadece 2dk sarı sitede dolaştım ve en iyilerini sıraladım ilk sayfadan biraz daha araştırılsa daha iyileri bulunur RX 5000 serisinde WattMan hatası vardır ama ihtimali 500 serisine göre daha azdır.

İşlemci APU Ryzen 5 4600G sabit 65watt sanırım 16 GB RAM PSU çok yeni 3 ay falan olmuştur ve kaliteli bir marka olduğu için düşünüyorum 1660 Super, Ti.
PSU yeter hocam merak etmeyin. Bende yükte maksimum 80W harcayan Ryzen 5 2600X ve GTX 1080 ekran kartı ile 500W PSU kullanıyorum. GTX 1080 kartı 1660 Super'e göre daha fazla güç harcıyor ve 1080 için bile önerilen PSU 450W. Yani yetecektir.

2250'ye GTX 1660 Super buldum fakat Param Güvende'si yok sahibinden hakkında çok bir bilgim yok Param Güvende ile satın alabiliyor muyum?
Paranı güvence altına alıyor işte ürün baktın berbat para gönderilmiyor sen iade ediyorsun sana parayı geri veriyorlar ama son zamanlarda param güvende ile satıcılar çok fazla dolandırma yaptı sahibine çok güvenemiyorum işte param güvende ile alışveriş yaparken adam size o ürünü gönderir ama bozuk ürün gönderir siz iade isteyince ürün ben gönderdiğim de çalışıyordu der uğraştırır tüketici hakem heyetine kadar davaya kadar yol olur lütfen şehir içi alışveriş yapmaya özen gösterir alacağınız ürünü deneyin ve iban üzerinden para atarken işlem girdisi olarak ikinci el satış gibi (not bırakın) pin bırakın.

bu ürün baya hasarlı duruyor

Geri
Yukarı