2. el RX 6600 alınır mı?

Funmark testi iste arkadaştan değerlere bak kart kaç frekans hızında çalışıyor. Kaç watt güç çekiyor. Isınması nekadar. Sonra youtube üzerinden karşılaştır diğer testlerle. Arada uçurum fark yoksa ve dediğim değerler normalse alınır.

Funmark testi iste arkadaştan değerlere bak kart kaç frekans hızında çalışıyor. Kaç watt güç çekiyor. Isınması nekadar. Sonra youtube üzerinden karşılaştır diğer testlerle. Arada uçurum fark yoksa ve dediğim değerler normalse alınır.
Ben daha çok ekran kartını alıp deneyip öyle almak istiyorum zaten param güvende var.

Kartın değerlerine bakmak lazım temiz kartsa alınır fakat az daha zorlayıp 200-300TL bütçe yukarı çıksanız 6600XT bulmanız da mümkün.

Bana 6600 yeter ama kart bana geldikten sonra değerlerine bakacağım zaten sizce değerleri standartsa bu kart bu fiyata değer mi onu soruyorum.

kartın değerlerine bakmak lazım temiz kartsa alınır fakat az daha zorlayıp 200-300TL bütçe yukarı çıksanız 6600xt bulmanız da mümkün.

Peki şu nasıl sizce garantisi yok ama?

Bana 6600 yeter ama kart bana geldikten sonra değerlerine bakacağım zaten sizce değerleri standartsa bu kart bu fiyata değer mi onu soruyorum.

Peki şu nasıl sizce garantisi yok ama?
Garanti mining çıkması kart yoksa bi adam niye elinde 7 adet bulundursun alsat yapmayacaksa.
Al sat yapan adamda kutu faturası olmayan karta dokunmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı