RTX 4070 sistem alınır mı?

BarışBskn

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 4060 sistemimi satmak üzereyim. RTX 4070 & Ryzen 7500F kombinasyonunda bir PC alacağım. Fakat 5K daha fazla verip aynı sistemin superlisi mevcut. Ama 5K maalesef yok. En az bir ay beklemek zoruda kalacağım. Bir ay içinde fiyatlar böyle kalır mı bilinmez belki o zaman bile alamam. Sizce 4070 sistem almak mantıklı olur mu? Şu anlık FHD de kullanacağım. İleride QHD geçmeyi düşünüyorum.

Arkadaşlar 4060 sistemimi satmak üzereyim. RTX 4070 & Ryzen 7500F kombinasyonunda bir PC alacağım. Fakat 5K daha fazla verip aynı sistemin superlisi mevcut. Ama 5K maalesef yok. En az bir ay beklemek zoruda kalacağım. Bir ay içinde fiyatlar böyle kalır mı bilinmez belki o zaman bile alamam. Sizce 4070 sistem almak mantıklı olur mu? Şu anlık FHD de kullanacağım. İleride QHD geçmeyi düşünüyorum.
Bütçeni söylersen ona göre öneride bulunabiliriz.

Bekli o bütçede 4070super'li sistem vardır sen görmemişsindir.

Bekli o bütçede 4070super'li sistem vardır sen görmemişsindir.
Bütçemi belirtmiştim ancak admin tuhaf şekilde bütçe kısmını kaldırmış. Bütçem 35K dır.

Bekli o bütçede 4070SUPEr'li sistem vardır sen görmemişsindir.

Düşündüğüm sistem

Bu sistemde bazı parçaları değiştirir o şekilde kullanırım oda 36.500'e falan geliyor.

Üstteki sistem artı attığım parçalar İlla Nvidia olacak demiyorsan daha mantıklı.

Bu sistemde bazı parçaları değiştirir o şekilde kullanırım oda 36.500'e falan geliyor.

Üstteki sistem artı attığım parçalar illa NVIDIA olacak demiyorsan daha mantıklı.

Dostum önerin için çok teşekkür ederim fakat 4070 hakkında konu açmama rağmen AMD önermen tuhaf geldi. Yine de teşekkür ederim AMD'den bir kere dilim yandı.

Dostum önerin için çok teşekkür ederim fakat 4070 hakkında konu açmama rağmen AMD önermen tuhaf geldi. Yine de teşekkür ederim AMD'den bir kere dilim yandı.
O sana kalmış birşey ben illa Nvidia istemezsen diye dedim. Ayrıca 1080p için kullanacağın sisteme gidip 4070super takmanın'da çok bir anlamı yok.

Super olanı almak için beklerdim açıkçası. Tabii malum ülkemizde ne olacağı meçhul.

Sistem henüz satılmadı duruma göre bakacağım artık satıldıktan sonra.

O sana kalmış bir şey ben illa NVIDIA istemezsen diye dedim. Ayrıca 1080p için kullanacağın sisteme gidip 4070SUPEr takmanın'da çok bir anlamı yok.

İleride QHD geçeceğim dedim ama, tabii bu en az 3 ay sonra falan olacak. Bir sıkıntı çıkar mı ki az bir süre kullansam.

Sistem henüz satılmadı duruma göre bakacağım artık satıldıktan sonra.

İleride QHD geçeceğim dedim ama, tabii bu en az 3 ay sonra falan olacak. Bir sıkıntı çıkar mı ki az bir süre kullansam.
Tam performansı alamazsınız ama çokta önemli değil. 3 ay beklemeye değer yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı