2.el RX 6900XT alınır mı?

Siluet

Hectopat
Selam,
Bu kart alınır mı sizce?? 13 bine koymuş satıcı.
Daha önce hiç 2.el ekran kartı almadım.
Satıcı güvenlik bandı üstünde dedi ama ilk sahibi değilmiş, alırken ona mining geçmişi yok denmiş.
Genelde satıcılar hep 0mxsaa açıp birkaç dakikalık test sonucunu ekliyor, eğer doğruysa bu arkadaş uzun test sonuçlarını koymuş.
Test değerleri nasıl?

1709318393119.png

1709318420724.png

1709318442498.png

1709318457086.png

1709318472108.png

1709318492807.png

Hocam iyice öğren çünkü bazı ürünler zaman ayarlı oluyor bildiğin aldıktan bir süre sonra pat bozuluyor, o yüzden sistem toplarken asla 2. ele bulaşmam iyice öğrenmeden sakın bulaşma bence, temiz görünüyor ama.

Ben aynı kartın 6700XT verisyonunu aldım. 6 ay mining geçmişi olduğunu bilerek aldım ama biraz zar atmak gibi şans işi. Riske girmek istemezsen hiç bulaşma hocam.

Hocam iyice öğren çünkü bazı ürünler zaman ayarlı oluyor bildiğin aldıktan bir süre sonra pat bozuluyor, o yüzden sistem toplarken asla 2. ele bulaşmam iyice öğrenmeden sakın bulaşma bence, temiz görünüyor ama.

Zaman ayarlı nasıl oluyor hocam bombacı mulayim gibi mi?

Param güvende ile koymamış ama zaten o şekilde satmazsa almam.
En azından 2 gün kendim bakar ederim yine de içime sinmezse geri gönderirim.

Ben aynı kartın 6700XT verisyonunu aldım. 6 ay mining geçmişi olduğunu bilerek aldım ama biraz zar atmak gibi şans işi. Riske girmek istemezsen hiç bulaşma hocam.
Diyelim satıcının dediği gibi ürün temiz çıktı vs bir şey yok, elektronik şans işi 1 hafta sonra bir patlar elimde kalır. Valla dediğiniz doğru en iyisi sıfır almak ya.

Geri
Yukarı