RX 6900XT alınır mı?

e.eren

Hectopat
Daha fazla  
8000 TL'ye bir esnaf satıyor ve iki hafta test garantisi veriyor. Sizce alınır mı? Ve bu ekran kartı için minimum hangi işlemciyi kullanmam gerekir?

Hocam AMD alma sürücüler çöp her sürücüde batırıyorlar ben RX 6600 kullanıyorum NVIDIA al rahatına bak.

Herkes bu konudan şikayetçi ama ben şansımı denemek istiyorum. Daha önce NVIDIA dışında ekran kartı kullanmadım gayet de memnundum ama AMD'yi de denemek istiyorum açıkçası.

Hocam hangi sürümü kullanıyorsunuz acaba bende RX6600 kullanıyorum ama sürücüyle alakalı bir problem yaşamadım.

Hocam ben NVIDIA kullanıyordum bu karttan önce kartın gücü artık düşük kalınca RX 6600 aldım ancak beyaz ekran sorunu mu dersin shader cache sıkıntısı mı dersin ne varsa bu AMD de karşıma çıktı lanet ettim yani bir daha almam.

Hocam AMD alma sürücüler çöp her sürücüde batırıyorlar ben RX 6600 kullanıyorum NVIDIA al rahatına bak.

Kullandığın sürücü ne? Sorun yaşıyorsan önceki sürüme geçersin ve sürücü oturmaya başladığında tekrar geçiş yaparsın. AMD'de hiç sorun yaşamadım şu ana kadar 6750 XT kullanıcısı olarak. Bazen WattMan aldım fakat onları da overclock yaparken almıştım. Hiç çözüm aramadan AMD çöp tarzı ibareler kullanmayı bırakıp çözüm aramalısın.

Herkes bu konudan şikayetçi ama ben şansımı denemek istiyorum. Daha önce NVIDIA dışında ekran kartı kullanmadım gayet de memnundum ama AMD'yi de denemek istiyorum açıkçası.

Aynı düşünce ile ben de ilk defa AMD ekran kartı (7900 XT) geçiş yaptım. FSR geliyor bir şeyler oluyor, adamlar çalışıyor işte. Sürücü sorunları da bence eskide kaldı. Oyun yayınlandığında da hemen bir güncelleme getiriyorlar vs. 6000 ve 7000 serisinde daha o tarz yazılım kaynaklı problemler olacağını sanmıyorum. Ben aldığım günden beridir hiç de yaşamadım.

6900 XT bence o fiyatlara alınabilir ama bir FurMark testi yapıp fan % kaçta çalışıyor sıcaklık o an kaç vs. değerlerine bakmayı unutmayın.

İşlemci olarak da önerilen AMD Ryzen 7 5800X

Hocam ben NVIDIA kullanıyordum bu karttan önce kartın gücü artık düşük kalınca RX 6600 aldım ancak beyaz ekran sorunu mu dersin shader cache sıkıntısı mı dersin ne varsa bu AMD de karşıma çıktı lanet ettim yani bir daha almam.

Sizin kartınızda bir problem olabilir mi? WHQL sürümünü yüklemeyi denediniz mi?

Geri
Yukarı