2. el S20 alınır mı?

S20 serisinin Exynos 990 işlemcili telefonları alınmaz. S20 FE Snapdragon modeli almaya çalışın. Telefon gayet güzel. Ben kullanıyorum ve hiçbir sorun yok. Kamerası olsun, malzeme kalitesi olsun her şeyi gayet iyi. Detaylı ve güncel incelemesi de profilimde var. O incelemeyi okuduktan sonra almak isteyeceğinize eminim.

İşlemcinin pil kullanımı ve yüksek sıcaklık altındaki performansı berbat. Ki zaten hep de sıcak bir işlemci. Oyun oynamıyorsanız ve günde iki kere telefonu şarj etmek sizin için sorun değilse alınır.

Telefonun genel kullanımı Instagram ve internet üzerine olacak PUBG falan oynayan birisi değilim maksimum Clash Royale falan oynarım. Günlük kullanımda aşırı ısınır mı telefon? Redmi Note 9Sden geçsem bataryası çok mu üzer?

Telefonun genel kullanımı Instagram ve internet üzerine olacak PUBG falan oynayan birisi değilim maksimum Clash Royale falan oynarım. Günlük kullanımda aşırı ısınır mı telefon? Redmi Note 9Sden geçsem bataryası çok mu üzer?
Dediğim gibi S21/S21 FE bak o civarda.

Redmi Note 9Sden geçsem bataryası çok mu üzer?
Muhtemelen. Dediğim gibi günde iki şarj isteyen bir telefon. Ekran süresi 3-4 saat maksimum.
Telefonun genel kullanımı Instagram ve internet üzerine olacak PUBG falan oynayan birisi değilim maksimum Clash Royale falan oynarım. Günlük kullanımda aşırı ısınır mı telefon?
Yazın boşta da ısınır. Kışın ancak yoğun kullanımda. Kronik bir ısınma problemi veya bundan dolayı arızalanması yok ancak genel olarak sıcak bir işlemci.

s20+ modeli çok ısınmıyor onu söyleyeyim. Gayet normal bir sıcaklığı var.

9.000TL'ye 12/128 Exynos modeli. 1 yıl kullanılmış tertemiz diyor, kutusuyla adaptörüyle verecek. Bu bütçeye daha iyi bir model bulunabilir mi? Daha mantıklı bir önerisi olan var mı? S20FE düşünüyordum ama bugün Teknosa'da elime aldım telefonu aşırı kalitesiz hissettirdi.

Kesinlikle alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı