2. El S4 Mini Nelere Dikkat Etmeliyim?

berkayselcuk

Hectopat
2. el s4 mini almayı düşünüyorum. Sahibinden'e girdim, baktım şöyle biraz. 300 liraya s4 mini' ler var. Gsm arena'dan telefonun özelliklerine baktım. Şuan için işimi görebilecek gayet hoş bir makine. Fiyat bu kadar ucuz olunca açıkçası korktum. 1 değil 2 değil yığınla ilan var. 300 liraya s4 mini için. Sizce neye dikkat etmeliyim? Ne gibi sorunlar çıkabilir? Ucuz alacağız diye acele ederken elimizdeki parayı çöpe atmayalım. Yardım ederseniz sevinirim. örnek ilan koyuyorum alta.

İ9190 GALAXY S4 MİNİ KORE ÜRETİMİ - Samsung Cep Telefonu Modelleri sahibinden.com'da - 149997310

2. el s4 mini almayı düşünüyorum. sahibinden e girdim, baktım şöyle biraz 300 liraya s4 mini' ler var. gsm arena dan telefonun özelliklerine baktım şuan için işimi görebilecek gayet hoş bir makine. fiyat bu kadar ucuz olunca açıkçası korktum. 1 değil 2 değil yığınla ilan var 300 liraya s4 mini için. sizce neye dikkat etmeliyim. ne gibi sorunlar çıkabilir. ucuz alacağız diye acele ederken elimizdeki parayı çöpe atmayalım. yardım ederseniz sevinirim. örnek ilan koyuyorum alta

İ9190 GALAXY S4 MİNİ KORE ÜRETİMİ - Samsung Cep Telefonu Modelleri sahibinden.com'da - 149997310

Sahte S4. Gerçeğiyle uzaktan yakından alakası yok. İyi bir şey olsaydı 300TL'ye vermezlerdi.

Ben de yeni öğrendim. Kore malı diye bir zımbırtı dönüyor ama gözüm kaymadı değil. S4 miniyle aralarında gerçekten aşırı bir fark mı var? Sonuçta s4 mini de 1000 liralık telefon yani. Çok da pahalı değil. 2'si arasında ne kadar performans farkı var ?

2.eli güvenli alabildiğin siteler var. Fiziksel kontrolü sonrası sertifikalandırılan telefonlar. benimcep'e bak mesela.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı