2. el Samsung A50 alınır mı?

Emma Stone

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
2000TL'ye Samsung A50 buldum, ikinci el. Tanıdık bir telefoncudan diyelim. Pazarlıkla 1800-1900 arasına indirebilirim. Günlük işler için hala yeterli bir telefon mu? İkinci elde 2000TL bütçede başka öneriniz varsa önerilere açığım. 64 GB modeli. Günlük işler (sosyal medya, günlük telefon görüşmeleri vb.) İçin bataryası ne kadar yeter?

@BERWAR Normalde piyasası bu civarlarda olduğu için bir sorayım dedim. Bu fiyat bandında ikinci el önerdiğin telefon var mıdır? Ayrıca neden A50 bu fiyata değmez?

@BERWAR @Conscious Peki iPhone 6S (16GB) alınır mı 700TL’ye? Hatta şuan elimde. Bir yakınımdan alacağım diyelim. Parmak izi çalışmıyor. Pil sağlığı %100. Güç tasarrufu modundayken 20dk’da %8 şarj gitti. 16GB olması alacak kişi için pek sorun değil zira yükleyeceği uygulamalar yeterli düzeyde. Alacak kişiyi 1 yıl bilemedin 2 yıl idare etse yeter. Siz ne dersiniz?
Ayrıca telefonun ön kamerası sağlam fakat arka kamera biraz gidik. Siyah lekeler çıkıyor. Alacak kişi için arka kamerada pek önemli değil.

16 GB cihazla 6 ay anca idare edebilirsiniz inanın bana, eğer hiç sorun olmaz diyorsanız alınır ancak şahsi fikrim 16 GB’den uzak durun.

16 GB cihazla 6 ay anca idare edebilirsiniz inanın bana, eğer hiç sorun olmaz diyorsanız alınır ancak şahsi fikrim 16 GB’den uzak durun.
Haklısın. Kullananlar çoğunlukla bu tarz yorumlar yapıyor. Uygun gelince bir sorayım dedim. 600TL'ye kadar bile düşme ihtimalim var. Yanında eh işte denebilecek bir powerbank'te alındı.

Yeni konular

Geri
Yukarı