2. el sistem alınır mı?

Zaten her gün parçaların araştırmasını yapıyorum ve montaj ücreti hariç 4656TL tutuyor. Tabii fiyatlar her gün artıyor ama genel olarak 10-20TL oynuyor. Parçaları bilgisayarcıma vereceğim 200TL gibi bir fiyata toplayıp Windows 11 kuracakmış, ucuz mu pahalı mı hiç bilmiyorum ama vereceğim bir de aldığımız sistemi kurarken falan kırmayalım en iyis ver 200TL hallolsun 🙂

Hocam bende öyle yapacağım çünkü vaktim olmuyor uğraşamıyorum zaten sadece 100 TL'ye windows kuruyorlar fiyat normal 100 TL toplama işlemi desen.

Sosyaldakiler 2.el konusunda nasıl bu kadar rahat onu da anlamış değilim ya, adam geliyor her sistem toplama konusunun altına o fiyata 2.el bak diyor. Yav para bol mu sizde hiç mi korkmuyorsunuz o kadar para bayılacaksınız sistem çöp olacak diye.

2. el gerçekten çok büyük şans işi. Ben Aralık 2019'da GTX 750 Ti almıştım 300 liraya 2-3 ay idare etsin yeni ekran kartı alacağım diye, alamadım :D Ama kartın maşallahı var 3 sene oldu hâlâ kullanıyorum.

Sonuç olarak hangi karara varıyoruz? 2. El'de risk almaya değer mi? Yoksa 3000G APU mu toplayayım?

Sonuç olarak hangi karara varıyoruz? 2. El'de risk almaya değer mi? Yoksa 3000G APU mu toplayayım?

Hocam alırsanız test ettirin sonra alın gene şans işi sıfır alırsanız garanti var bir şey olursa geri yollarsın yenisi gelir ama kullanıcı hatası diye diyebilirler iş basit ikinci el garanti yok sıfır garanti var bu kadar basit.

Yeni konular

Geri
Yukarı