2 .el sistem alırken nelere dikkat edilmeli?

Sslonalkrp

Hectopat
Öncelikle merhaba. 2.el APU sistem almayı düşünüyorum sistem zaten 4 aylık çok yorulduğunu düşünmüyorum ama yine de bir sorunu var mı diye emin olmak istiyorum. Hangi programları indirip bakmalıyım? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam SSD yetmez şu anki laptopumda 512 GB SSD var yetmiyor HDD'e atmak istemiyorum.
Bir de bütçemin 5500'e çıkacağını sanmıyorum ve işlemcisi eski.
Bence bahsettiğim APU sistemin fiyatı iyi onu alacağım galiba.

Hayırlısı olsun hocam, Allah pişman etmesin diyelim. Aslında 2. el R3 3100 + A320 + GTX1650 vs yapabilirsen cok daha iyi olur.

Hayırlısı olsun hocam, Allah pişman etmesin diyelim. Aslında 2. el R3 3100 + A320 + GTX1650 vs yapabilirsen cok daha iyi olur.
Hocam R3 3100'e 3-4k fiyat verenler var ne yazık ki.

Hocam bugün bir daha baktım. 5000 liraya i7 3.nesil bilgisayarlar var. 4800'e size sorduğum APU alınır bence çünkü babam biraz daha pazarlık yap diyor ama zaten piyasanın altında.

Hocalarım satıcıya yarın parayı göndereceğim bir sıkıntı çıkmazsa. İsteyebileceğim son bir test var mıdır? @GFYT

Hocam R3 3100'e 3-4K fiyat verenler var ne yazık ki.

Hocam bugün bir daha baktım. 5000 liraya i7 3.nesil bilgisayarlar var. 4800'e size sorduğum APU alınır bence çünkü babam biraz daha pazarlık yap diyor ama zaten piyasanın altında.

Hocalarım satıcıya yarın parayı göndereceğim bir sıkıntı çıkmazsa. İsteyebileceğim son bir test var mıdır? @GFYT

Baska yaptırılacak bir test yok lakin parayı direkt gondermeyin, dolandırılma ihtimalin var; get actırın.

Geri
Yukarı