Alıcı 2. el telefonlarınız alınır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet
Merhaba.
iPhone 6-6s-7 Telefonlar başta olmak üzere Xiaomi-Samsung gibi diğer Android telefonlarınızı alabilirim.
Fiyatta uçacaklar yazmasın.
Kargo ile gönderemeyecekler yazmasın.
IPhone'lar önceliğim. Aklınızdaki fiyatı belirtin.
İphone 11 Pro Gümüş 64GB, Ekran ve pil değişti (ekran oled değil yan sanayi LCD ancak) belirsiz parça uyarısı var ancak eski ekran ve pil durmakta yani çözülebilir. Ekran değişiminden dolayı faceid çalışmıyor. 21K teklifim.

İphone 11 Pro Gümüş 64GB, Ekran ve pil değişti (ekran oled değil yan sanayi LCD ancak) belirsiz parça uyarısı var ancak eski ekran ve pil durmakta yani çözülebilir. Ekran değişiminden dolayı faceid çalışmıyor. 21K teklifim.
Hocam sıfırı 25K şaka mı yapıyorsunuz?
10K veririm.

Şu an kullandığım elimde en ufak bir sorunu bile olmayan Redmi note 8 pro var. Şarj kablosu ve kulaklığı yok ve ayrıca ürün Türkiye kayıtlı değil. Almak istersen muhtemelen tek güzel yanı ürünün sorunsuz olması. Bir kaç sene kullandım ve hala ilk günkü gibi. Fiyat olarak aklımda bir şey yok ama almak istersen bir şey önerebilirsin.

Şu an kullandığım elimde en ufak bir sorunu bile olmayan Redmi Note 8 Pro var. Şarj kablosu ve kulaklığı yok ve ayrıca ürün Türkiye kayıtlı değil. Almak istersen muhtemelen tek güzel yanı ürünün sorunsuz olması. Birkaç sene kullandım ve hala ilk günkü gibi. Fiyat olarak aklımda bir şey yok ama almak istersen bir şey önerebilirsin.

Piyasasını bilmiyorum fakat değeri pek yok yurt dışı olduğundan. 1K

Piyasasını bilmiyorum fakat değeri pek yok yurt dışı olduğundan. 1K

8/256 yurt dışı Xiaomi Note 12 Pro 5G'ye teklifiniz nedir hocam, aklımda bir fiyat yok fiyat bilgisi alacağım, alalı daha 26 gün oldu tamamen orijinal cihaz.

8/256 yurt dışı Xiaomi Note 12 Pro 5G'ye teklifiniz nedir hocam, aklımda bir fiyat yok fiyat bilgisi alacağım, alalı daha 26 gün oldu tamamen orijinal cihaz.

Aynısından elimde var ve alıcı çıkmıyor.
Yurt dışı cihazların gerçekten ülkemizde hiçbir değeri yok.

Redmi Note 8 Pro var zamanında arka camı kırıldı gittim yenisini yaptım o da kırıldı ele batmıyor ve çok kırık yok ama telefonun köşeleri yeşil arkası beyaz o zaman yeşil arka cam yok diye yapmıştık öyle. TR cihazı 128 GB 6 GB.

Redmi Note 8 Pro var zamanında arka camı kırıldı gittim yenisini yaptım o da kırıldı ele batmıyor ve çok kırık yok ama telefonun köşeleri yeşil arkası beyaz o zaman yeşil arka cam yok diye yapmıştık öyle. TR cihazı 128 GB 6 GB.
Teklifin nedir fiyat?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı