Alıcı IPhone 6, 6+,6s, 6+ telefonlarınız alınır

Kdr454

Hectopat
Yer
TR
Daha fazla  
Merhaba.
Telefonlarınıza talibim. Aşağıda sizlerden istediğim bilgileri yazarak dönüş yaparsanız sevinirim.

-Aklınızdaki fiyatı belirtin.
-Cihazın fotoğraflarını verin.
-Sorunları varsa belirtin.
-Kutu fatura varsa belirtin.

Dönüş sağlayacağım.
Düzgün üslup ile ortak yolu muhakkak buluruz. :)

Son düzenleme:
Merhaba.
Telefonlarınıza talibim. Aşağıda sizlerden istediğim bilgileri yazarak dönüş yaparsanız sevinirim.

-Aklınızdaki fiyatı belirtin.
-Cihazın fotoğraflarını verin.
-Sorunları varsa belirtin.
-Kutu fatura varsa belirtin.

Dönüş sağlayacağım.
Düzgün üslup ile ortak yolu muhakkak buluruz. :)
Hocam bende iPhone 6S bulunuyor ekranı kırık. Telefoncu tamir için 750 TL istedi, tamir edip satmayı düşünüyorum. Ne kadara alırsınız? Kutu ve fatura yok maalesef. 32 GB.

Hocam bende iPhone 6S bulunuyor ekranı kırık. Telefoncu tamir için 750 TL istedi, tamir edip satmayı düşünüyorum. Ne kadara alırsınız? Kutu ve fatura yok maalesef. 32 GB.

Ekranı kırık olarak alabilirim isterseniz. Parmak izi hoparlör yan tuşlar ahize mikrofon kameralar sağlam mı? iCloud kilitli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekranı kırık olarak alabilirim isterseniz. Parmak izi hoparlör yan tuşlar ahize mikrofon kameralar sağlam mı? iCloud kilitli mi?
Hocam kırık olarak satamam çünkü telefonda icloud açık şuan ekranı tamir edip çıkış yapacağım.

Vereceğiniz teklife göre ekranı tamir etmeyi düşünüyorum her şeyi sağlam.

Hocam kırık olarak satamam çünkü telefonda icloud açık şuan ekranı tamir edip çıkış yapacağım.

Vereceğiniz teklife göre ekranı tamir etmeyi düşünüyorum her şeyi sağlam.
Anladım. İsterseniz ben telefonun icloudu silip sıfırlama yapabilirdim görüntülü arama ile fakat tabi siz bilirsiniz. Herşeyi dediğiniz gibi sağlam ise 1200 verebilirim. Uygunsa fotoğraflarını da görmek isterim hocam.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı