2.el Thrustmaster T300RS alınır mı?

Gapirkont

Kilopat
Sıfır G29 alacaktım, ikinci el T300RS'lere bakarken 10.000TL'ye Thrustmaster T300 Alcantra GT RS ürününü gördüm. Ürün 3.5 yıllık, kutu duruyor ancak fatura garanti yok. Arkadaş SIM racing için kullanmış. 3.5 yıllık olması sorun yaratır mı? Garantisi yok, elektronik aletlerden de pek anlamam. Yani sorun çıkarırsa çözemeyebilirim. Bildiğim kadarıyla Thrustmaster ürünlerin tamirini yapan fazla kişi de yok, ki tamirle de uğraşmak istemiyorum. 3 yıllık T300 uzun kullanımda sorun çıkarır mı? Sizce hangisini almalıyım? Sıfır G29 + shifter mı almalıyım yoksa bahsettiğim ürünü mü?

Sıfır G29 alacaktım, ikinci el T300RS'lere bakarken 10.000TL'ye Thrustmaster T300 Alcantra GT RS ürününü gördüm. Ürün 3.5 yıllık, kutu duruyor ancak fatura garanti yok. Arkadaş SIM racing için kullanmış. 3.5 yıllık olması sorun yaratır mı? Garantisi yok, elektronik aletlerden de pek anlamam. Yani sorun çıkarırsa çözemeyebilirim. Bildiğim kadarıyla Thrustmaster ürünlerin tamirini yapan fazla kişi de yok, ki tamirle de uğraşmak istemiyorum. 3 yıllık T300 uzun kullanımda sorun çıkarır mı? Sıfır G29 + shifter mı almalıyım yoksa bahsettiğim ürünü mü?
Ben senin yerinde olsam sıfır alırdım riske gerek yok.

Sıfır G29 alacaktım, ikinci el T300RS'lere bakarken 10.000TL'ye Thrustmaster T300 Alcantra GT RS ürününü gördüm. Ürün 3.5 yıllık, kutu duruyor ancak fatura garanti yok. Arkadaş SIM racing için kullanmış. 3.5 yıllık olması sorun yaratır mı? Garantisi yok, elektronik aletlerden de pek anlamam. Yani sorun çıkarırsa çözemeyebilirim. Bildiğim kadarıyla Thrustmaster ürünlerin tamirini yapan fazla kişi de yok, ki tamirle de uğraşmak istemiyorum. 3 yıllık T300 uzun kullanımda sorun çıkarır mı? Sıfır G29 + shifter mı almalıyım yoksa bahsettiğim ürünü mü?
Sıfır G29 + Shifter almalısın.

Ben senin yerinde olsam sıfır alırdım riske gerek yok.

Sıfır G29 + Shifter almalısın.

Bir tane daha var, 9000TL istiyor. Ürünü 2022 Ekim'de almış ancak yurt dışından aldığı için fatura ve garantisi yokmuş. Ufak bir eziği olduğunu söylüyor, benim için sorun değil. Sizce bu mu yoksa G29 mu daha mantıklı?

WhatsApp Image 2023-02-12 at 17.46.29.jpeg

3.5 yıllık set biraz yıpranmış olur. Ve fiyatı da yüksek gibi. T248 düşünebilirsiniz:
G29'dan daha iyi. %70 daha güçlü, hibrit kayış motor sistemine sahip. Ayrıca ayarlanabilir pedal da güzel bir detay.

Açıkçası 10.000TL bile zorluyor beni, 1000TL daha veremeyebilirim hocam.

Bir tane daha var, 9000TL istiyor. Ürünü 2022 Ekim'de almış ancak yurt dışından aldığı için fatura ve garantisi yokmuş. Ufak bir eziği olduğunu söylüyor, benim için sorun değil. Sizce bu mu yoksa G29 mu daha mantıklı?

Eki Görüntüle 1665857

Ben her türlü sıfır alırım hocam birde eziği varmış ve garantisi yok bulaşma bile.

Eki Görüntüle 1665857

Tabii bütçe sizin ancak sıfır G29'dan daha iyi sıfır bir üründür. Bu bütçeye sıfır set alınıyorsa Thrustmaster'lar güzel bir alternatif. G29'lar yaklaşık $250 iken T248 yaklaşık $400.

Yeni konular

Geri
Yukarı