2. El Ürün Satışı Sonrası

xenom0rphe

Megapat
Makaleler
6
Merhaba arkadaşlar ben DH Forumdan 2. el olarak bir ürün sattım ve kargoya vermeden önce de alan arkadaş parasını ödedi fakat bana şöyle bir mesaj attı:
wwwwww.png

Ben ürünleri yollamadan önce sorunsuz bir şekilde kullanıyordum ve hiçbir parçada sorun yoktu. Anakartın da nem alıp su dökülmesi imkansız zaten yanımdaki boş yatakta kutusu kapalı şekilde duruyordu yani açıkta da durmadı. HDMI portundan emin değilim harici ekran kartıyla kullandığım için. Sizce nasıl yol izlenmeli bu durumda? Alan kişi parayı yolladı bu arada tekrar belirteyim. Yalan söylüyor desem yani bir sebep yok ortada söyleyecek parçalar da birden bozulmuş olamaz herhalde çalışıyorken.
@BilgisayarKurdu

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargoda başına bir iş gelmiş olabilir ancak paslanma konusu sen de var mıydı?

Kargoda başına bir iş gelmiş olabilir ancak paslanma konusu sen de var mıydı?
Oksitlenme vardı evet USB girişlerinde vs. ama sadece vardı yani bozukluk vs. yoktu ki zaten detaylı resimlerini de atmıştım yollamadan önce anaakrt soketlerinin pinine kadar. Ben 5 yıl kullandım o ürünleri ve rekabetçi oyun oynayan birisiyim yani internet kopması vs. olsa sinir krizi geçirirdim herhalde. Adana bölgesinde olduğum için nemli bölge ürünler oksitleniyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı