2.El veya sıfır parça almak

Hmm aslında şu an geleceğe vadelik bir sistem planladım ama bu ara bütçem sıkıntı mağlum üniye gidebilirim. Ancak üniversite yi kazanırsam bana parça ve hatta bilgisayar yağabilir bedavadan o yüzden şimdilik bu sistemi yükseltmeyi düşünüyorum. Bu yuzden bu sisteme bir onerin var mi acaba?
Dostum ekrankartını ve gpunu herşeyini değiştirmen gerekir , şimdi önünde 2 yol var ya parayı kısıp günümüzün oyunlarını low da açacaksın yada geleceğeye dönük bir sistem toplayacaksin ( en az 2000 TL ) benim kullandığım 1030 lu bir sistem var r6 yı 1080 p low da açıyor , for honoru haydi haydi açar
Asus g41 (150 TL civarı )
DDR3 ram (160 TL )
Gpu ( 600 TL GT 1030 ikinci eli 450-400)
HDD 250 TL 1 TB
İşlemci fanı kule tipi 80 TL
İşlemci Xeon 5450 90 TL
Güç kaynağı 200 TL ye 400-500 watt bulursun .
Daha iyi sistemleri hazır kasalarda 2.el olarak bulabileceğini düşünüyorum
Birde ben en fazla for honor astroneer oynarım birde video hazırlarım yani benim en zor oynayacağım oyun for honor

Arkadaşlar bir fikriniz var mı? Eğer zorunlu olarak yeni sistem gerekiyorsa 2.el şeklinde tavsiye verseniz ekran kartı şimdilik r7 240 bile işimi görür.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı