2. el Xbox 9. nesil kol alınır mı?

Impacted

Femtopat
Daha fazla  
Buradan ikinci el olarak almayı düşünüyorum fakat çok da güvenemiyorum. Daha önceden bu şekilde alıp kullanan varsa önerir mi, sıkıntısı falan var mıdır?

Hocam testlerini yaparsınız eğer fazla titreşimden ses vs. gelmiyorsa tuşlarda bir sıkıntı yoksa yani kısacası ürün temizse alabilirsiniz.

Dükkan garantisi kısmı biraz korkuttu onu söyleyeyim.

1703253768274.png

Hocam testlerini yaparsınız eğer fazla titreşimden ses vs. gelmiyorsa tuşlarda bir sıkıntı yoksa yani kısacası ürün temizse alabilirsiniz.

Dükkan garantisi kısmı biraz korkuttu onu söyleyeyim.

Eki Görüntüle 2061288
maalesef test yapma şansım alırken yok paramgüvende ile sipariş vereceğim anca gelince yaparım testlerini.

Pek güvenilir gelmedi, 2 tane foto koymuş ve fiyatı çok ucuz.
bende detaylı fotoğraf istedim ama yine aynı fotoğrafları yolladı.

birde bu satıcı var daha detaylı fotoğraf video yolladı ayrıca dükkan garantisi falan öyle şeyler söylemedi. Çokta güvenemiyorum ama yapacak birşey yok sıfırları çok pahalı.

birde bu satıcı var daha detaylı fotoğraf video yolladı ayrıca dükkan garantisi falan öyle şeyler söylemedi. Çokta güvenemiyorum ama yapacak birşey yok sıfırları çok pahalı.
Hocam eğer test videosu falan gönderdiyse bir sıkıntı yoksa temiz gözüküyor fakat garantisi kutusu falan yok onun dışında bir problem yok gibi gözüküyor.

Geri
Yukarı