2. el Xbox One S alınır mı?

Trdeyaşayanbiri

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel İ5 9300H Gtx 1650 8GB Ram
Meslek
öğrenci
Merhaba bu forumda yeniyim ondan dolayı yanlış bir şey yaparsam şimdiden özür dilerim. Konuya gelecek olursak, Sahibinden'de 2.el uygun fiyatlı temiz bir Xbox buldum. Param Güvende ile satın almayı düşünüyorum. Yüz yüze alamam çünkü konum olarak uzaktayım ve 18 yaşında değilim ondan dolayı sizden yardım istiyorum.
Ürün bu sizce fiyatına değer mi? Normalde iyi bir dizüstü bilgisayarım var ama depolaması 240 GB ve oyun fiyatları bana göre çok pahalı ondan dolayı buradan Game Pass ile oyun oynamayı düşünüyorum. Sizce güvenli midir? Bu arada Sahibinden'de çok ucuza Xbox One kutulu oyunları satılıyor 100-200 TL arası sizce bunlar güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyatlara 2 kollu bulunabiliyor iyice araştırın alırken mutlaka fan sesini ve güvenlik bandını kontrol edin.

İki kollu olanlarını gördüm ama satıcıların çoğu hiç satış yapmamış gönderim yapmamış kişiler oluyor değerlendirmesi olan bilinen satıcı bulmanın kolay bir yolu var mı?

Aktif Xbox One S kullanıcısı olarak, tek sıkıntı edeceğiniz şey hafızası olabilir ama ekstradan para toplanıp hafıza eklenerek SSD/HDD olarak bu sorun rahatlıkla çözülebilir. Monitör/televizyon gayet iyi bir kaliteye sahip ise oyun kalitesini de o kadar yüksek ve 30/60 hatta oyun destekler ise daha fazlası ile oynayabilirsiniz. Game Pass ile oyunlara da yüklü miktarda para vermeye gerek yok ve arada konsol için mağazada güzel indirimleri oluyor. Bu açıdan çok fazla artısı var. Eksi olarak ürünün değil de, bu fiyata iki kollu olanları var. Ben zamanında aldığımda iki kol + 500 GB konsol + 4 tane oyun ile 2500 lira idi. Yıl 2019 idi. Halen daha severek kullanıyorum. FH5, Gears of War, GTA, MK 11, Tekken 7, Crew 2 vb çoğu oyunu da bu konsolda dene şansım oldu. Donma, kasma vb bir sorun görmedim ama ağzına kadar dolu olunca biraz sıkıntı yaratabiliyor. Bunun haricinde bazenleri aşırı sıcakta fazla ısınabilir. Klima açık veya normal bir sıcaklıkta oynamanızı, etrafı da hava alacak şekilde açık bırakmanızı öneririm.

Kutulu oyun konusunda ise, oyun CD'sine bakın. Çizik veya kaçak olma vb bir durumu yok ise alınabilirler.

Aktif Xbox One S kullanıcısı olarak, tek sıkıntı edeceğiniz şey hafızası olabilir ama ekstradan para toplanıp hafıza eklenerek SSD/HDD olarak bu sorun rahatlıkla çözülebilir. Monitör/televizyon gayet iyi bir kaliteye sahip ise oyun kalitesini de o kadar yüksek ve 30/60 hatta oyun destekler ise daha fazlası ile oynayabilirsiniz. Game Pass ile oyunlara da yüklü miktarda para vermeye gerek yok ve arada konsol için mağazada güzel indirimleri oluyor. Bu açıdan çok fazla artısı var. Eksi olarak ürünün değil de, bu fiyata iki kollu olanları var. Ben zamanında aldığımda iki kol + 500 GB konsol + 4 tane oyun ile 2500 lira idi. Yıl 2019 idi. Halen daha severek kullanıyorum. FH5, Gears of War, GTA, mk 11, Tekken 7, Crew 2 vb çoğu oyunu da bu konsolda dene şansım oldu. Donma, kasma vb bir sorun görmedim ama ağzına kadar dolu olunca biraz sıkıntı yaratabiliyor. Bunun haricinde bazen aşırı sıcakta fazla ısınabilir. Klima açık veya normal bir sıcaklıkta oynamanızı, etrafı da hava alacak şekilde açık bırakmanızı öneririm.

Kutulu oyun konusunda ise, oyun CD'sine bakın. Çizik veya kaçak olma vb bir durumu yok ise alınabilirler.

Bu konsolu alırsam Red Dead Redemption 2, GTA gibi oyunlar oynayacağım. Bu konsol bu oyunları sabit 30 FPS çalıştırabilir mi? Drop olur mu? WWE son çıkan oyunlarının testlerine baktım 8-10 kişilik maçlar dışında kasmadan 60FPS çalışabiliyormuş. Doğru mu? Klima vantilatör olmadığı için konsolun altına laptop soğutucusu koymayı düşünüyorum. Mantıklı mıdır? 😅 İşe yarar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konsolu alırsam Red Dead Redemption 2, GTA gibi oyunlar oynayacağım. Bu konsol bu oyunları sabit 30 FPS çalıştırabilir mi? Drop olur mu? WWE son çıkan oyunlarının testlerine baktım 8-10 kişilik maçlar dışında kasmadan 60FPS çalışabiliyormuş. Doğru mu? Klima vantilatör olmadığı için konsolun altına laptop soğutucusu koymayı düşünüyorum. Mantıklı mıdır? 😅 İşe yarar mı?
Gayet normal bir şekilde çalıştırır bir sıkıntı çıkmaz hocam. Laptop soğutucu olabilir ama kendi haline bıraksanız da yine de bir şey olmaz ona.

Yeni konular

Geri
Yukarı