2.el Xbox Series S almadan önce nelere dikkat edilmesi gerekiyor?

Mirzaloglu

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Merhaba.
Uygun fiyatlı Microsoft garantili Xbox Series S buldum.
Bunu almadan önce neleri test etmek gerekir? Garantisi geçerli mi, değil mi? Ürünü nasıl test edebilirim?
Bilgi verebilirseniz çok sevinirim. İyi forumlar.

Aklınızdaki sorulara tüm cevap param güvende ile alırsanız çözülür. Fakat sanırım %10'luk bir pay daha ödemeniz gerek. Eğer Sahibinden'den alıyorsanız param güvende ile alınca ürün bozuk, eksik ya da farklı ürün vs. gelirse sanırım 2 ya da daha fazla olabilir iade hakkınız var. Ayrıca siz ürüne onay vermeden satıcıya para gitmiyor. Ben G29 almıştım hiçbir sorun yaşamadım. Fakat ben satıcıya param güvende pay aldığı için bütçemi aştığını söylemiştim satıcıda kırmayıp indirim yapmıştı. Sizde talep edebilirsiniz, eğer indirim falan yapmaz ise ya da farklı siteden alıyorsanız en güvenlisi buluşup almak, fakat buluşunca ürünü test edemezsiniz. Adam sizi evine çağırmadığı sürece, ya da bunlardan hiçbirini yapamam derseniz satıcıdan garantiye dair Microsoft sitesinden ve ürünü çalıştırıp video atmasını isteyin o zaman güvenli bir şekilde almış olabilirsiniz. Umarım yardımcı olabilmişimdir :).

Yeni konular

Geri
Yukarı