2. el yurt dışı iPhone alınır mı?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar, 2. el sitelerinde -Dolap, Sahibinden, Letgo- iPhone fiyatlarına baktım ve 8 Plus veya 11'ìn fiyatları 7-10 arası ve bu güzel. Yurt dışı ve %80-85 arasında bataryaları var. Bunu Apple mağazasında bataryası değişir mi yurt dışı olduğu halde?

Arkadaşlar, 2. el sitelerinde -dolap, sahibinden, Letgo- iPhone fiyatlarına baktım ve 8 Plus veya 11'ìn fiyatları 7-10 arası ve bu güzel. Yurt dışı ve %80-85 arasında bataryaları var. Bunu Apple mağazasında bataryası değişir mi yurt dışı olduğu halde?

Yurt dışı cihazlarına Apple servisi bakmaz.

Peki batarya değişiminde çakma batarya takılıyor mu telefoncularda? Batarya değişimi yapılmak istenirse mecbur telefonculara kalacağız çünkü.

Apple servisi dışında orijinal batarya sunan bir yer yok. Yan sanayi batarya diye olumsuz bakmayın. Deji ve rova bataryalar orijinal bataryalara göre günlük kullanımda 1, 5-2 saat fazla kullanım sunuyor.

Apple servisi dışında orijinal batarya sunan bir yer yok. Yan sanayi batarya diye olumsuz bakmayın. Deji ve rova bataryalar orijinal bataryalara göre günlük kullanımda 1, 5-2 saat fazla kullanım sunuyor.
Hocam peki 2. el bir iphone 11 almak istesem yurt dışı 9000 TL, yurt içi 11000 TL olsa yurt içi almaya değer mi? Satma olarak daha iyi olur bence orjinal batarya takımı.

Hocam peki 2. el bir iphone 11 almak istesem yurt dışı 9000 TL, yurt içi 11000 TL olsa yurt içi almaya değer mi? Satma olarak daha iyi olur bence orjinal batarya takımı.
Yurt dışı iPhone'u sadece 4 ay kullanırsın. Sonra pasaport kaydı yapman gerekecek. Pasaport kaydı 1 Ocağa kadar 2732₺. 1 Ocaktan itibaren 6080₺. Ve 2 ay öncesine kadar yurt dışına çıkman gerek.
Yani yurt içi alman daha mantıklı.

Arkadaşlar, 2. el sitelerinde -Dolap, Sahibinden, Letgo- iPhone fiyatlarına baktım ve 8 Plus veya 11'ìn fiyatları 7-10 arası ve bu güzel. Yurt dışı ve %80-85 arasında bataryaları var. Bunu Apple mağazasında bataryası değişir mi yurt dışı olduğu halde?

Hocam belki bilmiyorsunuzdur diye söylüyorum IMEI uzatmak yok artık yanılmıyorsam 2 bin TL ücreti var onu vermeniz gerekiyor.

Yurtiçi almak her zaman daha avantajlı arada fark az ise tabiki bu durum yoksa gidip 14 Pro Max alayım derseniz yarı yarıya fark ettiriyor yurt dışı alımlar.

Geri
Yukarı