Çözüldü 2 Epic Games hesabında GTA 5 gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

VAsteamfa

Centipat
Daha fazla  
Bu hesaptan GTA V'nin gözükmesini kaldırmak istiyorum çünkü bu hesabı satmayı düşünüyorum ve satın alan kişi oyunu alırsa Online hesabıma girebilir diye düşündüğümden ne yapacağımı bilemedim. Alsa, Online hesabıma otomatik girer mi onu düşünüyorum.

Ekran Görüntüsü (1713).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Giremez ki. Umarım Epic şifrenle Rockstar şifren aynı değildir.
Şimdi mesela ben arkadaşın hesabından RDR2'ye giriyorum. Kendime hesabıma geçince AL diye bir seçenek çıkıyor. Merak etme, o GTA5 o hesaba tanımlı değil. Sorun çıkmaz.
Bu hesaptan GTA V'nin gözükmesini kaldırmak istiyorum çünkü bu hesabı satmayı düşünüyorum ve satın alan kişi oyunu alırsa Online hesabıma girebilir diye düşündüğümden ne yapacağımı bilemedim. Alsa, Online hesabıma otomatik girer mi onu düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1132618
Hesabıma girmesini istemiyordum diyorsun ama hesabı satıyorsun .d ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi mesela ben arkadaşın hesabından RDR2'ye giriyorum. Kendime hesabıma geçince AL diye bir seçenek çıkıyor. Merak etme, o GTA5 o hesaba tanımlı değil. Sorun çıkmaz.

Son düzenleme:
Çözüm
Yani hesabı satarsam benim adam sattığım hesaba GTA V alırsa benim 2. hesabımdaki GTA V Online hesabıma girebilcek mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı