2 faktörlü doğrulama kodu unutulan Discord hesabı nasıl geri alınır?

Termit

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim Discord hesabımda Google Authenticator uygulamasıyla yaptığım 2 adımlı kod vardı ve bu kodu sağlayan uygulama da eski telefonuma bağlıydı daha sonra bu telefonumda arıza çıktı ve artık telefonuma erişemiyorum. Discord desteğe bunun hakkında 3 tane e-posta attım fakat otomatik bot ile geri dönüş yapmaktan başka bir faaliyet yapmıyorlar. Sizce hesabımı kurtarmak için ne yapmalıyım, öneriniz nedir?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-13 160607.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-13 160607.png
    27,7 KB · Görüntüleme: 32
  • Ekran görüntüsü 2023-04-13 160620.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-13 160620.png
    31,5 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Başka bir yöntem dene yok mu?

Anlamadım, uygulamaya erişemiyor musunuz? İndirip hesabınız ile giriş yapın. Authenticator uygulaması gibi bir uygulama değil mi?

Arkadaşlar benim eski Discord hesabımda 2 adımılı kod vardı ve bu kodu sağlayan uygulama da eski telefonuma bağlıydı daha sonra bu telefonumda arıza çıktı ve artık erişemiyorum. Discord desteğe bunun hakkında 3 tane e-posta attım fakat otomatik bot ile geri dönüş yapmaktan başka bir faaliyet yapmıyorlar. Sizce hesabımı kurtarmak için ne yapmalıyım, öneriniz nedir?
Destek yolladıktan sonra geri dönüş yapan bota cevap verceksin.

Tamam işte, hesabına mı giremiyorsun? Şifreni unuttum dersin, hallolur. Burada yanlış olan ne?

1. Google Authenticator uygulamasında kaydedilen hesaplar ya aynı uygulama kullanılarak başka telefona aktarılırsa ancak orada erişilebilir ya da kaydedilen hesabın içinden Google Authenticator uygulamasına doğrulama kodu gönderilerek yapıldığı için 2ad yi Discord hesabımdan kaldıramıyorum.

2. Şifrem elimde fakat 2ad doğrulaması yüzünden hesabıma giriş yapamıyorum.

Tamam işte, hesabına mı giremiyorsun? Şifreni unuttum dersin, hallolur. Burada yanlış olan ne?

2ad etkin hesapta 2ad doğrulaması yapmadan şifresini değiştiremez.

@Termit Farklı bir konu üzerinden git. Clyde'ye cevap vermene rağmen dönüş olmuyorsa, o zaman sende hesabım çalında falan yaz.

Desteğe ulaşmaktan başka çaren yok gibi.

Geri
Yukarı