Discord 2 Aşamalı Doğrulama

• Konuyu başlatan Feez
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 2B

Feez

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 hafta önce telefonumun ekranı kırıldı. Şuanda da çalışabilir durumda değil. Şu anda çalışan yeni bir telefonum var fakat Discord, uzun süre giriş yapmayınca sizi giriş yapmaya mecbur bırakıyor, sorunda bu zaten. Telefonumdaki Authy uygulamasından kodlarımı alarak kullanıyordum fakat telefonum bozulduğu için giriş yapamıyorum. Yeni telefonumdan Discord hesabımı eklemeyi denediğimde QR kodunu taramamı istiyor ve hesaba giriş yapamadığım için eklemem mümkün değil. Beni bu konuda aydınlatabilecek bir arkadaş var mı?

Birşey bulabildin mi dostum bendede aynı soun var yardıma ihtiyacım var
Dostum kusura bakma aradan uzun zaman geçmiş uzun zamandır girmemiştim. Öncelikle ben desteğe ticket attım yardımcı olamayız dediler ama hesabınızı silip aynı e-posta adında yeni hesap oluşturabiliriz dediler ben de öyle yaptım. Artık doğrulama aracı olarak ''Google Authenticator'' kullanıyorum, belki telefona bir şey olursa Google servisleriyle kurtarabilirim diye.

Dostum kusura bakma aradan uzun zaman geçmiş uzun zamandır girmemiştim. Öncelikle ben desteğe ticket attım yardımcı olamayız dediler ama hesabınızı silip aynı e-posta adında yeni hesap oluşturabiliriz dediler ben de öyle yaptım. Artık doğrulama aracı olarak ''Google Authenticator'' kullanıyorum, belki telefona bir şey olursa Google servisleriyle kurtarabilirim diye.
kardeşim kesinlikle yedeğini almayı unutma. uzun zaman geçmiş ama kesin Google Authenticator yedeğini al. Uygulama silinirse boku yersin ki bana şuan öyle oldu.

Geri
Yukarı