2 fanlı RTX 3060 vs 3 fanlı RTX 3060

Hocam ben zaten sistemi 8-9 yıl kullanmayı düşünüyorum. OC yapacak kadar ciddi oyunlar oynamıyorum.

Yorumlarda frekans falan bayağı o konulara girmişler ama alakasi yok dostum 2 fanlı modeli alıp kullanabilirsin kartin test videolarına bak yük altinda 80 dereceye ulaşmıyor zaten. Bu tip kart kendini 95'te frenler zaten 95 derece yapmak içinde soba dayaman lazım yanına :D

Sessizliğe önem veriyorsanız 3 fanlı modelleri tercih etmelisiniz. Ayrıca 7-8 derece az bir fark değil. İmkanınız varsa ve kasanız destekliyorsa 3 fanlı modeller alınmalı diye düşünüyorum.

Sessizliğe önem veriyorsanız 3 fanlı modelleri tercih etmelisiniz. Ayrıca 7-8 derece az bir fark değil. İmkanınız varsa ve kasanız destekliyorsa 3 fanlı modeller alınmalı diye düşünüyorum.

Hocam çok özür diliyorum bir hatam varmış. Baktığım video RTX 3060'ın tek fanlı modeliyle RTX 3060'ın 3 fanlı modelini karşılaştırıyormuş. Eğer 2 fanlı model ile karşılaştırma bulursanız videosunu atarsanız sevinirim. Ben bulamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bahsettiğim video buydu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı