2 fanlı sıvı soğutma önerisi

heymam2bab

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

Bilgisayarım için işlemci için 2 fanlı sıvı soğutma sistemi alacağım, internette görüyorum boruları da RGB şeklinde yanan birçok sıvı soğutma türleri ancak satın almak için araştırma yaptığımda böyle bir sistem bulamadım. Uygun fiyatlı.

Bu konuda yardımcı olabilecek var mı? Teşekkür ederim.

Merhaba,

Bilgisayarım için işlemci için 2 fanlı sıvı soğutma sistemi alacağım, internette görüyorum boruları da RGB şeklinde yanan birçok sıvı soğutma türleri ancak satın almak için araştırma yaptığımda böyle bir sistem bulamadım. Uygun fiyatlı.

Bende intel 10700k işlemci var şuan thermaltake kullanıyorum ama sanırım bozuldu sıcaklık %90 ' lara kadar çıkıyor. Bunu alsam işimi görür mü acaba ?

Custom sıvı soğutmaların boruları RGB olur sadece.

Oda RGB değil aslında sadece sıvıdan yansıyan ışık RGB'miş gibi gösterir

Teşekkür ederim. Ben rgb li sanmıştım sıvı soğutma alacağım ancak hangisini almam gerektiği konusunda karar kalıyorum bu konuda fikriniz var mı acaba ?

Merhaba,

Hocam işlemci ve anakart belirtirseniz daha iyi yardım edilebilir. Corsair H100 bakabilirsiniz gayet iyi ve ek olarak RGB'dir

Bende Intel 10700K işlemci var şu an Thermaltake kullanıyorum ama sanırım bozuldu sıcaklık %90'lara kadar çıkıyor. Bunu alsam işimi görür mü acaba?

Teşekkür ederim. Ben RGB'li sanmıştım sıvı soğutma alacağım ancak hangisini almam gerektiği konusunda karar kalıyorum bu konuda fikriniz var mı acaba?

Custom sıvı soğutmaya girmenize gerek yok kapalı bir sıvı soğutma yeterli olacaktır.
H100 RGB iyi bir seçenek.

Anakartım: ASUS TUF Gaming B560M-E Intel soket 1200 DDR4 5000MHz (OC) M.2 anakart.
İşlemci: 10700K.

Bunun için en uygunu hangisi olabilir acaba?

Aynı @ahmetecemis hocamızın dediği gibi, H100 alırsanız sıcaklıklar ciddi derecede düşecek, fakat termal macunda almayı unutmayın. Onların bir suyu vardı onu da arada sırada kontrol edip değiştirmeniz lazım (Deep Freeze gibi bir şeydi unuttum)

Aynı @ahmetecemis hocamızın dediği gibi, H100 alırsanız sıcaklıklar ciddi derecede düşecek, fakat termal macunda almayı unutmayın. Onların bir suyu vardı onu da arada sırada kontrol edip değiştirmeniz lazım (Deep Freeze gibi bir şeydi unuttum)

Teşekkür ederim bunu alacağım. Son 1 aydır sıvı soğutucum bozuk olduğu için bilgisayar aşırı derecede ısınıyor zarar vermeden değiştirmek en iyi seçenek. Söylediğiniz suyuda inceleyeceğim hemen.

Teşekkür ederim bunu alacağım. Son 1 aydır sıvı soğutucum bozuk olduğu için bilgisayar aşırı derecede ısınıyor zarar vermeden değiştirmek en iyi seçenek. Söylediğiniz suyuda inceleyeceğim hemen.

Custom sıvı soğutma almayacaksanız hiçbir şey düşünmenize gerek yok linkteki ürünü alın geçin 2-3 yılda bir macun değiştirseniz yeterli olur.

Geri
Yukarı