2 farklı CS:GO hesabını 1 bilgisayarda kullanma

Lemi Galip

Megapat
Makaleler
1
Yer
Nevşehir Merkez
Arkadaşlar, şu an kullandığım bir CS:GO hesabı var ve bunu kardeşime vermeyi düşünüyorum. Kendime yeni bir Steam hesabı açtım ve CS:GO satın alacağım. Benim öğrenmek istediğim bilgisayarimiz tek. Kardeşimin Steam hesabından çıkıp, kendi Steam hesabıma girerek. Bilgisayarin içerisinde hazırda olan CS:GO'yu kullanabilir miyim? O kendi hesabı ile oynasin ben kendi hesabım ile oynamak istiyorum.

Arkadaşlar, şu an kullandığım bir CS:GO hesabı var ve bunu kardeşime vermeyi düşünüyorum. Kendime yeni bir Steam hesabı açtım ve CS:GO satın alacağım. Benim öğrenmek istediğim bilgisayarimiz tek. Kardeşimin Steam hesabından çıkıp, kendi Steam hesabıma girerek. Bilgisayarin içerisinde hazırda olan CS:GO'yu kullanabilir miyim? O kendi hesabı ile oynasin ben kendi hesabım ile oynamak istiyorum.

Neden olmasın olur.

@byiyuel @SHER-LOCKED @TimoLoX Teşekkür ederim. Silinip tekrar yükleme falan yapılması gerekiyor diyenler oldu da.
Hayır gerekmiyor. Bir ipuç vereyim, eğer Windows'ta iki user yaparsanız, birinde sizin diğerinde kardeşinizin hesabından giriş yapabilirsiniz. Böylece her sefer hesap değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Tabii ki sorun olmaz.

@Connor The Android Teşekkür ederim. Çok mantıklı 🤌👍
Peki seçkin hesap ile ücretsiz hesap arasındaki fark ne? Bilen birisi açıklarsa çok sevinirim.
Ücretsiz hesap adı üzerinde ücretsiz çok azını yeni başlayanların çoğunluğunu ise hilecilerin oluşturduğu kısım olarak tanımlanabilir. Seçkin hesap da karşı takımda seçkin geliyor. Ha hile yok mu evet var ama seçkin de fark var tabiiki tam anlamıyla oyun zevki almak isterseniz seçkin hesap alın.

Geri
Yukarı