2 farklı kartla mining yapılır mı?

Somestr

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, Windows üzerinden hem AMD hem de NVIDIA kartlarla aynı anda mining yapılabiliyor mu?

Windows üzerinden yapılabilir ama driverları ayrı ayrı yüklemek için uğraştırıcı bir yolu var. HiveOS üzerinden kolay bir şekilde mümkün ama Windows üzerinde de biraz uğraşılarak yapılabilir.

2. ekran kartını sistem görmüyor.
Windows üzerinden yapılabilir ama driverları ayrı ayrı yüklemek için uğraştırıcı bir yolu var. HiveOS üzerinden kolay bir şekilde mümkün ama Windows üzerinde de biraz uğraşılarak yapılabilir.
hiveos çalıştıramadım açıkçası flasha kurdum ama olmadı
Şuan anakartta 6600xt ve 1060 takılı. ikisiylede aynı anda mining yapmak istiyorum. oyun oynarken falan da 6600xt kullanmak istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü?

2. ekran kartını sistem görmüyor.
Denetim masasında ekran kartını görmüyorsanız başka bir sıkıntı vardır. 6600 en üst slotta takılıyken 1060'ın yerini değiştirmeyi deneyin. Normal şartlarda farklı miner programları kullanarak miner programının bat dosyasından ekran kartını seçebiliyor olmalısınız.
Oyun oynarken 6600xt kullanmak istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü?
Mümkün.
Sürücü olarak yeni sürücüler sıkıntı çıkarırsa daha eski sürücüleri yüklemeyi deneyebilirsiniz.
1-Önce DDU ile bütün ekran kartı sürücülerini kaldırın.
2-Diğer ekran kartını anakarttan sökün sadece AMD kart kalsın.
3-AMD ekran kartının sürücüsünü kurduktan sonra bilgisayarı 2 kere yeniden başlatın ve sonra kapatın.
4-AMD ekran kartını ilk slottan sökün.
5-Nvidia ekran kartını kullanacağınız 2. slota takın.
6-Nvidia ekran kartının sürücüsünü kurun ama Geforce Experience ve Nvidia Audio'nun tikini kaldırın yani onları kurmayın.
7-Bilgisayarı iki kere yeniden başlattıktan sonra kapatın.
8-AMD ekran kartını takın.
9-Nvidia ekran kartı sadece mining için çalışacağı için BIOS üzerinden PCI modunu X1'e kadar düşürebilirsiniz.

Denetim masasında ekran kartını görmüyorsanız başka bir sıkıntı vardır. 6600 en üst slotta takılıyken 1060'ın yerini değiştirmeyi deneyin. Normal şartlarda farklı miner programları kullanarak miner programının bat dosyasından ekran kartını seçebiliyor olmalısınız.

Mümkün.
Sürücü olarak yeni sürücüler sıkıntı çıkarırsa daha eski sürücüleri yüklemeyi deneyebilirsiniz.
1-Önce DDU ile bütün ekran kartı sürücülerini kaldırın.
2-Diğer ekran kartını anakarttan sökün sadece AMD kart kalsın.
3-AMD ekran kartının sürücüsünü kurduktan sonra bilgisayarı 2 kere yeniden başlatın ve sonra kapatın.
4-AMD ekran kartını ilk slottan sökün.
5-Nvidia ekran kartını kullanacağınız 2. slota takın.
6-Nvidia ekran kartının sürücüsünü kurun ama Geforce Experience ve Nvidia Audio'nun tikini kaldırın yani onları kurmayın.
7-Bilgisayarı iki kere yeniden başlattıktan sonra kapatın.
8-AMD ekran kartını takın.
9-Nvidia ekran kartı sadece mining için çalışacağı için BIOS üzerinden PCI modunu X1'e kadar düşürebilirsiniz.
Hiçbir türlü ekran kartını görmüyor. Aygıt yöneticisinden de baktım. Aidadan da baktım göremedim. Şimdi dediklerini yapacağım. Ona göre dönüş yaparım
2. Slotta vga görmüyor. 2. slotta ekran kartlarını hiçbir şekilde görmüyor. Biosda ayarı var mı bilmiyorum.
Pc ye format attım. Biosu sıfırladım gene hiçbir şekilde 2. Slottan görüntü alamıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı