Çözüldü Telefonla mining yapılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çözüm
Mi Note 10 Lite telefona sahibim, bu telefonla mining yapabilir miyim?

Algoritmalar ve bazı cüzdanlar ile yapılabilir.
Mining, Ethereum ve Bitcoin'den ibaret değildir. Farklı birimleri telefondan yapabilirsiniz ancak çok büyük bir getirisi olmayacaktır.
Stormgain adlı programa bir göz atmanızı öneririm. Bununla ilgili internette rehberler mevcut. Ben denedim ve sonra sıkılıp kullanmamaya başladım.
Sizce telefondan mining yapılsaydı etrafta binlerce TL'lik sistem kurup mining yapanlardan önce telefonla mining yapmak çıkmaz mıydı?

Getirisi bilgisayardan daha düşük olduğu için olabilir mi?
Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Öğrenmemek için ısrar ediyor, yetmez gibi kızgın ifade atıyorsunuz. Yazın internete bilgi bedava, kimse senden para istemiyor bu bilgi karşısında.

Telefonun işlemcisiyle mining mümkün tabii ki. Birçok uygulama var bununla ilgili. Ama çok yavaş kazım yapıldığı için telefonun işlemcisini erittiğinize değmez. Hiç para kazanamazsınız neredeyse.

Sizce telefondan mining yapılsaydı etrafta binlerce TL'lik sistem kurup mining yapanlardan önce telefonla mining yapmak çıkmaz mıydı?
Binlerce TL vererek satın aldığın 7 ekran kartının gücü 4500 TL'ye aldığın telefonun gücü ile eşit olabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı