2 GB 32 bit mi 64 bit mi ?

Tabii ki 32 bit. 64 Bit uygulamalar daha fazla RAM harcıyor. Kendim test ettim. 3 ve 3GB nin altında ki sistemlere 32 bit kurun.

Şu anda çok nadir 32 bit kullanılıyor. Genelde internet kafelerin ana bilgisiyarları. Bir keresinde sormuştum ve Kafenin sahibi "Bizde çok eski programlar var bilgisayarlar için, o yüzden 32 bitteyim. 64 bitte çalışmıyor" demişti. Performans kısmında ise herhangi bir kıyaslama izlemedim, kıyaslamadım. :)

Artık yeni oyunlar 32 bit işletim sistemini desteklemiyor, bunu düşünerek 64 bit atmanızı önereceğim fakat, sisteminiz kötü. Windows 8.1 64 Bit atabilirsiniz ram yemiyor sıkıntı da çıkarmaz başınıza.:like:

Artık yeni oyunlar 32 bit işletim sistemini desteklemiyor, bunu düşünerek 64 bit atmanızı önereceğim fakat, sisteminiz kötü. Windows 8.1 64 Bit atabilirsiniz ram yemiyor sıkıntı da çıkarmaz başınıza.:like:
Abi, zaten 2gb RAMle hangi oyunu oynayacaksın, Senin 32bit desteklemiyor dediğin oyunlar 2014-2015 oyunları Watch Dogs gibi yeni nesil oyunlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı