2 GB ekran kartı 128 MB olarak gözüküyor

Daha fazla  
Toplam kullanilabilir grafik bellegi 1759 MB.
VRAM 128 MB.
Paylaşılan sistem belleğı 1631 MB.
Sorunu.
Systemrequırementlabda Total VRAM 2,0 GB gozukuyor.
Bunu düzeltebilir miyim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-07-07 224710.png
    Ekran görüntüsü 2023-07-07 224710.png
    21,8 KB · Görüntüleme: 90
Son düzenleyen: Moderatör:
PC bozulmaz değil mi gecen drıver boosteredan ındırdım PC'nın ıcıne, yaptı.

Driver Booster'den indirme. AMD'nin sitesinden indir PC bozulmaz normalde ama ekran kartinda sıkıntı varsa görüntü gidebilir. Güvenli modda açıp driveri silersin format atildigindan beri bu şekilde driversiz kullaniyorsun kendin attın değil mi?

PC bozulmaz değil mi gecen drıver boosteredan ındırdım PC'nın ıcıne, yaptı.

Ama benım ekran kartı Intel GMA 4500 mhd.

Ben Intel kullanıyorum ATI degil.

Değil kardeşim senin ekran kartin HD 4570 o anakartin üstündeki ekran kartı dediğim gibi dandik idarelik laptop ozelliklerine bak ekran kartının farklı olduğunu goreceksin.

Tam koduna kadar verir misin laptop modelini laptopun altında yazıyor L505 110 mu cihaz farkliysa farklı olabilir ama eminim başka bir ekran karti daha var.

Değil kardeşim senin ekran kartin HD 4570 o anakartin üstündeki ekran kartı dediğim gibi dandik idarelik laptop ozelliklerine bak ekran kartının farklı olduğunu goreceksin.

Baktım Satellite L505-S5971

Tamam bir saniye bakıp yazayım hemen eğer ekran karti varsa söylerim yoksa bu şekilde de olabilir

Tamam bir saniye bakıp yazayım hemen eğer ekran karti varsa söylerim yoksa bu şekilde de olabilir.

Yanılmışım ben hocam ya 😞 tam modeli yazınca buymus sizinki 505 yazınca ben farklı kodu olan bir laptopa bakmisim özür dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı