2 GB ekran kartı önerisi

KG68

Hectopat
Benim bilgisayarımda şu an 2 GB RAM ve 1GB ekran kartı var fakat Windows 10 da kasma oluyor RAM'i yükselttim fakat ekran kartınıda yükseltmek istiyorum uygun bütçeli bir ekran kartı önerirseniz sevinirim. (yalnız PSU m da 6 pin çıkış yok ona göre önerirseniz sevinirim)

Son düzenleyen: Moderatör:
2 GB RAM ile Windows 10'a istediğin ekran kartını al bir halta yaramayacak. En az 8 GB RAM ve SSD alırsan tam performans elde edersin.
Zaten şu anda ram 2gb ve ekran kartı 1gb şimdi ben ram i 10GB yapsam Ekran kartınıda 2GB yapsam zaten ssd var 240GB kasma sorunu kalkar mı ortadan ona göre bi ekran kartı önerirseniz sevinirim
2gb Ram ve amd radeon hd 6570 yada gtx 668 gtx 1050 Olursa güzel olur
şöyle uygun bütçeli birşey olursa sevinirim

Zaten şu anda ram 2gb ve ekran kartı 1gb şimdi ben ram i 10GB yapsam Ekran kartınıda 2GB yapsam zaten ssd var 240GB kasma sorunu kalkar mı ortadan ona göre bi ekran kartı önerirseniz sevinirim
Senin önce ramı halletmem lazım en kötü 4gb Ram olursa windows 10 zaten 1.5gb Ram yiyor o sistemin kasması çok normal
şöyle uygun bütçeli birşey olursa sevinirim
Gtx 1050 yada gtx 750ti gtx 660 amd radeon hd 6570 bunlar ola bilir

Benim bilgisayarımda şu an 2 GB RAM ve 1GB ekran kartı var fakat Windows 10 da kasma oluyor RAM'i yükselttim fakat ekran kartınıda yükseltmek istiyorum uygun bütçeli bir ekran kartı önerirseniz sevinirim. (yalnız PSU m da 6 pin çıkış yok ona göre önerirseniz sevinirim)
Rx 460 oem

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı