2 GB ekran kartı ve 8 GB RAM Valorant açar mı?

Yeni bir kasa alacağım ve şu an ekran kartı ismine bakmadım. İçinde 2 GB ekran kartı ve 8 GB RAM bulunuyor. Peki sizce bunlar Valorant açar mı veya açarsa 90 FPS üstü alır mıyım?

Hocam Valorant işlemci kullanan bir oyun işlemci markanız nedir?

Daha detaylı bilgi gerekli ekran kartı ismi, işlemci ismini söyleyebilir misiniz öğrenip.

Tabikî öğrendiğimde söyleyeceğim.

Açar. Aynı donanıma sahibim diyebilirim 100 FPS'lerde oynuyordum. Kasa da Izoly. 😃

Reklam olmasın ama burada mesela FPS ağırlıklı çekmiştim. Tamam yoğun PvP değil ama aşırı düşmüyordu PvP'de.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler.

Hocam Valorant işlemci kullanan bir oyun işlemci markanız nedir?

Ben aslında şu an almadım babamın arkadaşından alacağız ve o bir internet kafeci o bu sistemin yeteceğini söyledi.

Açmaz açarsada çok düşük FPS alır 5V5 modunda ve drop girer eski bilgisayarımda da öyleydi.

Ben rahat olmasa da sabit 60FPS alacağımı düşünüyorum.

Tam olarak özelliklerini yazar mısınız? Sistem almayı düşünüyorsanız sonradan pişmanlık duymamak için konu açmanızı tavsiye ederim.

Şu an daha almadım ve bakamadım internetten almıyorum babamın arkadaşı bana sistem topluyor kendisi bir internet kafe yönetiyor ve bana bu sistemin yeteceğini söyledi aslında isimlerini de söylemedi 8 GB RAM takacağım ve 2 GB ekran kartı takacağım dedi. Bende bunun bana yeteceğini düşünüyorum.

Beğenmedim atmışsınız ama arkadaş haklı. DX sürümü yetmeyen bir ekran kartı ise açmaz.

DirectX sürümü 11+ olacak bunu biliyorum. O yüzden sanırım rahat sabit 60 veya 90FPS oynayacağımı düşünüyorum.

Son düzenleme:

Teşekkürler.

Ben aslında şu an almadım babamın arkadaşından alacağız ve o bir internet kafeci o bu sistemin yeteceğini söyledi.

Şu an daha almadım ve bakamadım internetten almıyorum babamın arkadaşı bana sistem topluyor kendisi bir internet kafe yönetiyor ve bana bu sistemin yeteceğini söyledi aslında isimlerini de söylemedi 8 GB RAM takacağım ve 2 GB ekran kartı takacağım dedi. Bende bunun bana yeteceğini düşünüyorum.

DirectX sürümü 11+ olacak bunu biliyorum. O yüzden sanırım rahat sabit 60 veya 90FPS oynayacağımı düşünüyorum.
Doğru düşünüyorsun.Bazıları boş yapmış.Fakat sen 2 gb ekran kartı yazıp modeli yazmamışsın suç iki taraftada var.

Teşekkürler.

Hocam su durumda tahmin etmek yanlış olur fiyatini falan bilmiyorum ama düşük bütçeli bir şey sayaraktan 750 Ti veya ona benzer bir kart takabilir ve 750 Ti rekabetci oyunlar için yeterlidir.

Geri
Yukarı