2 GB İnternet 1 Ay Boyunca Yeter mi?

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, bugün Turkcell'de baya iyi bir kampanya gördüm hazır kart için. 19 TL'ye, 2 GB internet, 500 DK, 1000 SMS (Sanırım 1000 SMS'di, bakmaya üşeniyorum :D ) 3 ve 4 GB olanları da var, 4 GB interneti olan 30 TL. Dakikası falan daha yüksek, ki gerek yok.
Şimdi soracağım soru şu; evden pek çıkmıyorum, okul dolayısıyla ama haftada en az 1-2 kez çıkarım. Çıktığım zamanlarda, Instagram gibi sosyal medya sitelerinde dolaşsam 1 ay boyu yeter mi? Genelde Facebook ve Instagram kullanıyorum. Ayrıca ara sıra Youtube'den video izlerim dışarda olursa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 5 GB interneti 25 günde bitirmiştim :) kişinin kullanımına göre değişecek bir durum. Elinizdeki internete göre kullanmaya başlıyorsunuz otomatikman zaten. Bana yetmezdi ancak.

Yetse bile ucu ucuna yetecektir. Farklı operatörlerde daha uygun kampanyalar bulabilirsiniz. En azından 4 GB paketiniz olsun bitecek endişesi olmadan kullanın.

Paketin ismini (Veya linkini) yazabilir misiniz? Aklımda hattımı değiştirmek vardı da :) 19 TL'ye uygun göründü söylediğiniz paket.

Paketin ismini (Veya linkini) yazabilir misiniz? Aklımda hattımı değiştirmek vardı da :) 19 TL'ye uygun göründü söylediğiniz paket.
Bana özel paket yazıyor maalesef.

Instagram fazla paket harcıyor fazla kullanıyorsan 2 GB yetmez, Facebook ise otomatik video oynat seçeneğini kapama durumu varsa kapat daha az veri harcamış olursun. Youtube videolarında da çözünürlüğü göre tüketim artar. Açıkçası yeteceğini sana pek sanmam. Bana 6 GB yetmiyor.

İnstagram tamamen fotoğraf odaklı bir sosyal platform ve Facebook da onun gibi neredeyse. Hem bunları yapacak hem de Youtube'ta video izleyecekseniz 2 GB mobil internet yetmeyebilir. Tabi günde 68 MB'tan fazla internet harcarsanız yetmez. Kota sorgulaması yapın daima.

Ben Bimcell öneririm. Sebebi de aşağıdaki linkte. Ben kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım.

BİMcell

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı