2 GB RAM ile Windows 10 1909 sürümü kullanılır mı?

Vlacdia

Centipat
Yer
Chicago,Illinois
Daha fazla  
Meslek
Ajan
Merhabalar, ben Windows 8.1 32 Bit kullanıyorum fakat bazı uygulamalar sadece Windows 10'da çalışıyor, bu yüzden Windows 10 indireyim mi diye düşündüm.
Sizce geçmeli miyim çok mu kasar? (Windows 10 1909) sürümü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanmayın. Windows 10 zaten kendisi için sistemden 2 GB RAM çekiyor yani hiçbir işini halledemezsin. Onun yerine Windows 8.1 Single Language kullanabilirsiniz. Bana onu önermişlerdi.

Merhabalar, ben Windows 8.1 32 Bit kullanıyorum fakat bazı uygulamalar sadece Windows 10'da çalışıyor, bu yüzden Windows 10 indireyim mi diye düşündüm.
Sizce geçmeli miyim çok mu kasar? (Windows 10 1909) sürümü.

Windows 10'nun superlite olarak hazırlanmış bir Windows 10 var bunu kullanarak Windows 10 kullanabilirsiniz link vereyim Rufus'la bir güzel yazdırın.
İlk önce part part indiriyorsunuz en sondaki ISO'yu ise part 4'e kadar indirdiğiniz dosyaları aynı klasöre atın part 5'deki ISO dosyasınıda aynı klasöra attıktan yazdırın sonra bir güzel Windows 10'u kurun güzel güzel kullanın derim.

Ben bunu dual boot olarak kullanıyorum çok iyi bir şey Windows 10'nun bütün gereksiz şeylerinden arıntırılmış.

RAM kullanımı gayet iyi ayriyeten benim RAM temizleyicimi kullanarak da RAM kullanımını azaltabilirsiniz.

İçerisinde Ghost toolbox diye bir şey var Microsoft Edge'yi falan oradan indirebilirsiniz default internet Explorer var Microsoft Store falanda yok içerisinde modern windows 10 uygulamaları yok ama Ghost toolbox ile kurabilirsiniz.
GHOST SPECTRE

Windows 8.1'den daha hızlı olduğunu söyleyebilirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı