2 GB RAM sisteme tarayıcı önerisi

Önerdiğiniz tarayıcılardan "Vivaldi" Comodo ve mypal dışında diğerlerini denedim, Vivaldi inmiyor şu anlık anlamadığım bir sebepten. Diğer iki tarayıcıyı da deneyip ek olarak paylaşırım.
Değerleri paylaşıyorum.

Öncelikle Google Chrome, oyun açıkken verdiği değerler;
Eki Görüntüle 1373863
Gördüğünüz gibi genel olarak maksimum 200 vermiş.

Edge önerenler için değerler; @RowIinq @Veli1026 @spinozapsinoza Eki Görüntüle 1373864gördüğünüz gibi oyun açıkken verdiği değerler bunlar ve nedensizce bir kasma meydana getiriyordu oyun sırasında.

Opera önerenler; @start_system @RowIinq
GeForce NOW Opera desteklemiyor bunun bilgisini vereyim öncelikle.
Eki Görüntüle 1373865
Haliyle oyun açık değilken verdiği değerler bunlar, sanırsam diğer tarayıcılardan daha kötüler.

Firefox öneren; @spinozapsinoza
Firefox, Chrome web Store desteklemiyor. Haliyle GeForce NOW'a giriş sağlayamıyorum. Öneriniz için teşekkür ederim ancak bir işe yaramadı.

Son olarak Brave önerenler; @Veli1026 @Akbaba İsmet
GeForce NOW desteklemiyor.
Eki Görüntüle 1373868
Oyun açık değilken bile verdiği değerler bunlar, sanırsam bu da diğerlerine göre daha kötü.

Hızlar hakkında bir bilgim yok, kötü dediklerim daha iyiyse bilgilendirirseniz sevinirim.
Dediğim gibi diğer tarayıcılara tekrardan göz gezdireceğim, öneride bulunan herkese teşekkür ederim.

Edge kullanabilirsiniz. GeForce NOW destekliyor. Şu an kullandığım ve stabil, performanslı bir tarayıcı. Ortalama 250-300 MB arası RAM tüketiyor.

Brave. Son güncellemede oldukça RAM kullanımı düştü. Mem Reduct ile rahat kullanırsınız bence, bir şans verin.

@ketofilen, ek olarak, bu eklenti ile tarayıcını Chrome gösterip Brave kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı