19 bin TL'ye iPhone 12 2. el alınır mı?

2.el urun onermem kimse guvence veremez o telefonu kullanan kisi bilir sadece ama illa ki iPhone dusunuyorsaniz arkadaslar cevap verecektir. Ben size 1-2 bin lira butce fazlasina Gecen ay cikmis Samsung A55 oneriyorum. Farkli bir baskis acisi sunmak istedim

Sözleşmeli bir şekilde teslim alırsan sorun olmaz. Yalnız 12 serisinde pil sıkıntısı olduğu söyleniyor iyice araştırın.

Pil sağlığı düşük hocam.

Yeni batarya takamaz mıyız hocam.

19.000 TL verip ikinci el iPhone 12 almak hiç mantıklı gelmiyor onun yerine sıfır Xiaomi'ya da Samsung telefonlardan alabilirsin ya da biriktir sıfır iPhone al.

Ya Samsung uzun yillar kullandim 1.5 yil sonra kasmaya basliyor.

Sözleşmeli bir şekilde teslim alırsan sorun olmaz. Yalnız 12 serisinde pil sıkıntısı olduğu söyleniyor iyice araştırın.

Hocam bir sıkıntı falan cikarsa Param Güvende ile iade ediyoruz diye biliyorum.

2.el ürün onermem kimse guvence veremez o telefonu kullanan kisi bilir sadece ama illaki iPhone dusunuyorsaniz arkadaşlar cevap verecektir. Ben size 1-2 bin lira bütçe fazlasina gecen ay cikmis Samsung A55 oneriyorum. Farkli bir baskis acisi sunmak istedim.

Teşekkürler hocam ama bilmiyorum iPhone kullanmak istiyorum tasarım olarak hosuma gidiyor.

Geri
Yukarı