2 GB RAM ve GT 730 ile CS:GO oynanır mı?

• Konuyu başlatan t4lha
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 840
Bırakın CS'yi o RAM miktarıyla bilgisayarı nasıl düzgün çalıştırıyorsunuz ona şaşırıyorum şu an. Ve cevap tabii ki hayır. Hatta bırakın CS:GO'yu 1.6'yı vs bile ancak çalıştırırsınız.

CS 1.6'yı rahat çalıştırır 2 GB RAM ile en fazla 30 FPS alır ama işlemcisi güçlü is bu bir tık daha artar.

Windows 10 ile biraz zor, RAM yetersizliğinden dolayı oyundan atabilir. Bir de neden 4'den 2 GB'ye düştü RAM?

G730 la 720P 50 fps falan oynarsin diye düşünüyorum fakat 4GB hiçbir ramle oynatmaz CS GO şuan haberin olsun.

Selam, benim PC 2 GB RAM, NVIDIA GT 730 2 GB ekran kartım var. Ekran kartıma güveniyorum eskiden 4'dü RAM şimdi 2'ye düştü. Dediğim gibi ekran kartım gayet güzel araştırabilirsiniz. Sizce bu sistemle CS'ye girer mi?

İnternete sorunsuz giriyorsa mucize tabii işlemciye bağlı işlemci iyi ise az kassada girersin.

Windows 10 zaten RAM'in neredeyse tamamını kullanıyor, CS:GO ve Valorant gibi oyunlarda GT 730 gibi ekran kartları ile performans almak için ekran kartına değil işlemcine güvenmen gerekir. Oyunu RAM kaynaklı en az yarı yarıya FPS kaybı yaşayarak oynarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı