2 GB RAM'lı bilgisayara Windows 8.1 32 vs 64 Bit

Linux dağıtımlarını öneririm, illa da istiyorsanız Windows diye 7 kurabilirsiniz. Ama 32 bit kurmayın, çoğu şeyi açamazsınız valla. Linux distro önerisi yapabilirim.

Oyun oynamayacaksın (ki oynayamazsın) linux kurabilirsin.
Linux kurmayı düşündüm dediğim gibi. Zaten denemeden göremeyiz en fazla ne kaybedebilirim ki :) bende win 8.1 denemeyi istedim. En kötü linux a yöneleceğim ama kullanması garip ve biraz zor geldi ondan dolayı bilemedim. Yinede tavsiye için teşekkürler :)

Win 8.1 32 Bit mi kullanıyorsunuz? Zaten amacım oyun oynamak değil bana yeter hızda olsun ona da şükür ana PC mden yayın verirken veya oyun oynarken yan monit olması yeterli.

Evet 32 Bit kullanıyorum Windows 7'ye göre daha akıcı çok hızlı açılıyor uygulamalar Google çok akıcı.

Linux kurmayı düşündüm dediğim gibi. Zaten denemeden göremeyiz en fazla ne kaybedebilirim ki :) bende win 8.1 denemeyi istedim. En kötü linux a yöneleceğim ama kullanması garip ve biraz zor geldi ondan dolayı bilemedim. Yinede tavsiye için teşekkürler :)
Linux zor değil, distroya göre değişir. Zorin OS bakabilirsiniz tavsiyemdir arayüzü çok iyi ve kullanımı aşırı basit.

Linux dağıtımlarını öneririm, illa da istiyorsanız Windows diye 7 kurabilirsiniz. Ama 32 bit kurmayın, çoğu şeyi açamazsınız valla. Linux distro önerisi yapabilirim.
Opera gx gibi az ram yiyen bir tarayıcı yeterli başka birşey kurmayacağım zaten :)

Linux zor değil, distroya göre değişir. Zorin OS bakabilirsiniz tavsiyemdir arayüzü çok iyi ve kullanımı aşırı basit.
Tavsiye için teşekkürler. Lubuntu 16.04.6 LTS veya Fedora 35 önerenler oldu. Sonra fedora 35 fazla gelir dediler 😅 linux kullanmaya yöneleceğim bir sürelik şu rahmetli hayatta dursun zaten yeni pc alacağım.
Görev Yöneticisi'ni atayım mi?
Olur atabilirseniz çok sevinirim :)

Tavsiye için teşekkürler. Lubuntu 16.04.6 LTS veya Fedora 35 önerenler oldu. Sonra Fedora 35 fazla gelir dediler 😅 Linux kullanmaya yöneleceğim bir sürelik şu rahmetli hayatta dursun zaten yeni PC alacağım.

Olur atabilirseniz çok sevinirim :)

SS uygulamam yok ama 47 MB bellek harcıyor bazen 50 oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı