2 GB RAM'li sisteme Windows 10 mu Windows 8.1 mi?

keresteci

Decapat
2GB RAM sahibiyim RAM yükseltme imkanım yok. 32 bit de kullanmak istemiyorum. Sizce Windows 10 mu 8.1 mi kullanmalıyım (x64)? Cevaplarınız için teşekkürler...

Çözüm
Düşük sistem kaynakları kullanan x64 Linux işletim sistemlerine bakmanı öneririm.
4 GB bile Windows x64 Bit sürümlerde yetersiz kalabiliyor.
Düşük sistem kaynakları kullanan x64 Linux işletim sistemlerine bakmanı öneririm.

Çözüm
Şuan Windows 10 32 bit ama ram kullanımı en ufak şeyde artıyor.zaten boşta 40(gereksiz hizmetleri kapatmama rağmen)kullanıyor.
Cevabınız için teşekkürler.Oyunlarım Linux'de desteklenmiyor diye biliyorum.O nedenle Windows'ta kalmam gerek.Daha yeni CS:GO aldım o da 32 bitte hata veriyor.Neden anlamadım.

Bende Windows 7 kurmayı denedim fakat araştırmama göre anakartım uyumlu değilmiş.Kurulumda hata veriyor.Sadece 8,8.1 ve 10 kurabiliyorum.

Yeni nesil sistemler haricinde tüm sistemlere kurulabiliyor olması lazım.Yeni nesil sistemler en az 4GB RAM'li olduğundan sisteminizin eski olduğunu düşünüyorum.Anakart modeliniz nedir?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı